PRÍPRAVA NA EFSET

Na rozdiel od iných testov z angličtiny EF SET nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu, pretože ak nie ste spokojný s výsledkom, môžete ho kedykoľvek absolvovať znova. Je to bezplatný test. Najlepšou prípravou na EFSET je nájsť si pokojné miesto, kde sa môžete sústrediť a vyhradiť si dostatok času na absolvovanie celého testu na jedno sedenie. Uistite sa, že máte dobré internetové pripojenie a že váš zvuk funguje správne. Samotný test EF SET vás pred začatím otázok prevedie zvukovou kontrolou.

Ak nie ste po absolvovaní testu spokojný s hodnotením EFSET, každá vhodná metóda, ktorú použijete na zlepšenie svojich znalostí angličtiny, vám zlepší vaše hodnotenie. Na zlepšenie svojich schopností počúvania používajte filmy, rozhlasové vysielanie alebo televíziu v angličtine. Aby ste si zlepšili svoje čitateľské schopnosti, nie je nič lepšie, ako čítanie. Noviny, časopisy a knihy sú ideálnym zdrojom. Nájdite predmety, ktoré vás zaujímajú a rozšírte si slovnú zásobu.

CVIČNÝ EF SET TEST

Väčšina ľudí si neprecvičuje robenie testu EF SET, pretože nie je potrebné vopred absolvovať cvičný test EF SET. Môžete však použiť EF SET ako cvičenie na ďalší štandardizovaný test. EF SET Plus je na tento účel zvlášť dobre prispôsobený, pretože ide o dlhý a náročný test. Na konci EF SET Plus získate také hodnotenie, ktoré presne predpovedá vaše hodnotenie skúšky IELTS alebo TOEFL.

Absolvovanie EF SET ako príprava na ďalšiu skúšku je dobrou stratégiou, pretože zvyšuje vašu vytrvalosť pri testovaní a zvyknete si tak na prísne hodnotenie náročného testu. Formát EF SET sa však líši od iných testov tak, že na EF SET neuvidíte úplne rovnaké typy otázok ako pri iných testoch. Ak sa chcete oboznámiť so stratégiami a typmi otázok pre absolvovanie konkrétneho testu, najlepším riešením je absolvovať kurz prípravy na daný test.

AKO VÁM EF MÔŽE POMÔCŤ

Absolvovaním EF SET sa môžete pripraviť na akýkoľvek štandardizovaný test z angličtiny. Ak hľadáte anglický certifikát pre svoj životopis, EF SET je skvelou voľbou. Ak potrebujete získať konkrétne hodnotenie v ďalšom štandardizovanom teste z angličtiny pre prihlášku na univerzitu alebo na imigračné účely, zistite si viac o našich prípravných kurzoch na skúšky v zahraničí a online prípravných kurzoch na testy.