Kto sme

V spoločnosti EF Education First veríme, že svet je lepším miestom, keď si ľudia rozumejú. Od roku 1965 EF pomohlo miliónom ľudí navštíviť nové miesta, zažiť nové kultúry a získať nové poznatky o svete i sebe samých.

Dvere do sveta vedú cez vzdelanie

"Naše zážitkové vzdelávacie programy sú zamerané na jazyk, cestovanie, kultúrnu výmenu a vzdelávanie a pomáhajú meniť sny na príležitosti ľudí všetkých vekov a národností.

Chcete sa dozvedieť viac o našich programoch? Navštívte náš programy.

Akademické štúdium

Stredoškolské, vysokoškolské a postgraduálne vzdelanie

Ponúkame študijné programy na stredoškolskej, vysokoškolskej a postgraduálnej úrovni. Študenti, ktorí navštevujú naše školy, sú absolventi s vyššou pravdepodobnosťou prijatia na najlepšie svetové univerzity. Spolupracujeme taktiež s Hult International Business School, ktorá je známa MBA a bakalárskymi programami prvotriednej úrovne.

Vzdelanie cestovaním

Neučíme len v laviciach

EF organizuje prehliadky po najzaujímavejších svetových pamiatkach a krajinách vedené profesionálnymi sprievodcami. Itinerár sa prispôsobuje podľa potrieb učiteľov a študentov na všetkých úrovniach vzdelania: základné, stredoškolské alebo univerzitné. Ponúkame tiež na mieru šité dobrodružstvá a akčné dovolenky pre klientov Severnej Ameriky všetkých vekoých kategórií a záujmov.

Naučte sa jazyk

Komunikujte so svetom vo viac ako 10 jazykoch

Vďaka jazykovému kurzu EF budete môcť komunikovať s celým svetom v angličtine a iných najrozšírenejších jazykoch. Máme plne akreditované školy v najobľúbenejších svetových mestách, ako aj najväčšiu on-line anglickú školu na svete - English Live.

Kultúrna výmena

Okúste život očami miestneho

Naše výmenné programy umožňujú mladým študentom zažiť Ameriku nie ako turista, ale ako domáci. Hosťovské rodiny poskytujú bezpečné domovy v typických amerických komunitách pre našich študentov, ktorí sa rozhodnú stráviť rok na strednej škole zahraničí.

Celosvetové pôsobenie

Máme zamestnancov a pôsobenie v rôznych časových pásmach po celom svete a to znamená, že EF nikdy nespí...

1965

Založenie spoločnosti vo Švédsku

100+

Krajín a regiónov

646

Kancelárií a škôl

Z našej histórie

V roku 1965 Bertil Hult priviedol skupinu švédskych študentov do anglického Brightonu. Mal jednoduchý nápad - študenti sa budú učiť po anglicky počas dovolenky v zahraničí. Ubehlo viac ako 50 rokov a rovnakú príležitosť využilo v EF už niekoľko miliónov ľudí.

 1. 1965
  Bertil Hult založil koncept cestovania za anglickým jazykom.
 2. 1970’s
  Vládna deregulácia leteckej dopravy otvára brány masovému cestovnému ruchu. EF zakladá nové pobočky v mnohých krajinách s programami, ako je stredoškolská výmena.
 3. 1980’s
  EF spúšťa vzdelávacie výlety v USA a poskytuje vzdelávacie služby pre Olympijské hry, oficiálne po prvý krát v roku 1988 pre letnú Olympiádu v Soule.
 4. 1990's
  Internet sa rozšíril do verejnosti a EF spúšťa najväčšiu on-line jazykovú školu na svete.
 5. 2000's
  EF otvára programy pre vyššie vzdelanie a internátne školy v zahraničí.
 6. 2010's
  EF a univerzita v Cambridge spoločne pracujú na výskume jazykovej výučby a EF a OSN spolupracujú na vytvorení spoločného globálneho programu letného školstva.
 7. 2020's
  EF sa dostáva do novej éry vďaka rýchlemu rozširovaniu inovácií v oblasti hybridného učenia a skladá historický záväzok uhlíkovej neutrality.
 8. 2023
  Sme hrdí, že sme oficiálnym dodávateľom jazykových tréningových služieb pre Rugby World Cup France 2023.

EF Impact

V EF sa usilujeme zmeniť svet v lepšie miesto. Naše programy pomáhajú zmierňovať predsudky, podporujú empatiu a vytvárajú lepšie porozumenie na celom svete.

Práca v EF

Ak ste človek, ktorý rád cestuje, hľadá si vlastnú cestu a chce robiť niečo dôležité, ste presne ten, koho hľadáme.

Práca v EF spája podporu a príležitosti veľkej spoločnosti s duchom a energiou malého podniku. Hľadáme medzi seba ľudí s nápadmi, ktorí neotáľajú, sú kreatívni, tímoví a motivovaní vzdelávaním, komunikáciou a cestovaním.

Zaujímavosti

Aktuality zo sveta EF

Nájdite naše kancelárie

Skontaktuje jednu z našich miestnych alebo svetových kancelárií a zistite, ako sa pridať k EF