Jazykové pobyty a kurzy v zahraničí

Už viac ako 50 rokov sme jedným z popredných poskytovateľov jazykových kurzov a pobytov v zahraničí. Jazykové pobyty v zahraničí sú určite tou najlepšou a najrýchlejšou cestou k osvojeniu si cudzieho jazyka. Od dvojtýždňového jazykového kurzu na Malte po ročný pobyt v Paríži — ponúkame veľmi širokú ponuku študijných programov, čím pomáhame dosiahnuť Vaše ciele. Kurzy sú učené pre všetky jazykové úrovne a vekové kategórie, a sú zakončené medzinárodným certifikátom. Vyberte si študijný pobyt v zahraničí podľa svojich predstáv a naplánujte si ho ešte dnes.

Jazykové pobyty a kurzy v zahraničí
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: AnglickoUSAKanadaMaltaAustráliaÍrskoNovy ZélandSingapurJuhoafricka RepublikaŠpanielskoKostarikaFrancúzskoTalianskoNemeckoČínaJaponskoKórea
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: AnglickoUSAKanadaMaltaAustráliaÍrskoNovy ZélandSingapurJuhoafricka RepublikaŠpanielskoKostarikaFrancúzskoTalianskoNemeckoČínaJaponskoKórea
EF Prázdninové jazykové pobyty

EF Prázdninové jazykové pobyty

10 - 14 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd
Užite si jazykové vyučovanie v bezpečnom prostredí jazykového tábora počas Vašej prvej cesty do zahraničia.
Destinácia: AnglickoUSAMalta
EF Prázdninové jazykové pobyty

EF Prázdninové jazykové pobyty

14 - 17 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd
Vycestujte do zahraničia v skupine do EF Global Village a spoznajte ľudí z celého sveta.
Destinácia: AnglickoUSAKanadaMaltaAustráliaÍrskoŠpanielskoFrancúzsko

Výhody jazykového pobytu s EF Education First

Od roku 1965 pracujeme na inovatívnej výučbovej metóde, ktorá kombinuje výučbu v triede, prácu s interaktívnymi výučbovými nástrojmi a kultúrnu integráciu. To nám umožnilo splniť akademické ciele už státisícom študentom. Sme hrdí na našich inšpirujúcich kvalifikovaných lektorov a moderne vybavené triedy. Garantujeme Vám, že na našich jazykových školách v zahraničí si zlepšíte svoje jazykové znalosti v angličtine, nemčine, francúzštine, španielčine, japončine, taliančine aj čínštine.

 • Ponúkame 7 jazykov v 40+ svetových destinaciách
 • Kurzy sú šité každému na mieru
 • Vysoko akreditované kurzy, vrátane British Council a Eaquals
 • Garantujeme pokrok o jednu jazykovou úroveň po každých 6 týždňoch
 • Absolventom garantujeme prijatie na jednu z našich 150 prestížnych partnerských univerzít
 • Sú medzinárodné. Zúčastňujú sa ich iba medzinárodní študenti
 • Viac ako 500 škôl a kancelárií po celom svete
 • Medzinárodný certifikát
 • V modernom prostredí s priateľským personálom

Prečo si vybrať jazykový kurz v zahraničí?

Cudzí jazyk sa najlepšie učí v prirodzenom prostredí danej krajiny. Prvotriedny kurz od EF Education First Vám zaručí nielen zlepšenie, ale podporí aj Vašu zvedavosť, motiváciu a efektivitu v štúdiu.

Jazykové kurzy EF Education First sú:

 • Šité každému na mieru
 • Pre všetky jazykové úrovne a vekové kategórie
 • S garantovaným pokrokom o jednu úroveň po každých 6 týždňoch
 • Mezinárodné. Na kurzoch sa zúčastňujú iba medzinárodní študenti
 • Komunikatívne
 • Vysoko akreditované, vrátene British Council a Eaquals
 • V modernom prostredí s priateľským personálom

Ponúkame jazykové kurzy vo viac ako 40 zahraničných destináciách. Či už je Vaším snom ročný zahraničný pobyt, prázdninový kurz v Paríži alebo hľadáte anglický tábor v blízkosti pláží a mora, máme pre Vás vždy ten správny kurz, ktorý Vám pomôže dosiahnuť Vaše ciele

Jazyková škola EF

Keď odídete študovať na jazykovú školu do zahraničia, budete mať cudzí jazyk čerstvo uložený vo svojej pamäti a postupne sa stane bežnou súčasťou Vášho života. Jazykové kurzy sú veľmi prínosné. Pozrite sa na všetko z tohto uhla pohľadu: celé leto bez akéhokoľvek štúdia by znamenalo, že toho veľa zabudnete.

Jazyková škola v zahraničí zmení Vaše prázdniny na motor pre jazykové vzdelávanie. Jazykové školy EF sú moderne vybavené a majú priateľskú atmosféru. Keďže uplatňujeme individuálny prístupu, priemerný počet študentov v triede je iba 12-15.

Jazykové pobyty pre mládež a dospelých

Keď si pre seba budete vyberať vhodný kurz na jazykovej škole, myslite na to, že pre dosiahnutie Vašich cieľov potrebujete brať do úvahy aj niekoľko faktorov.

 • Naučenie sa cudzej reči trvá nejaký čas. Na základe Vašej súčasnej úrovne si vyberte ten správny jazykový kurz so zodpovedajúcou dĺžkou trvania, aby ste sa dostali na takú úroveň, ktoré chcete dosiahnuť.
 • Na zvládnutie cudzieho jazyka potrebujete veľa tréningu. Neexistuje lepší spôsob, ako sa rýchlo stať sebaistým v cudzom jazyku, ako sa prihlásiť na jazykovú školu v zahraničí.
 • Sme pripravení Vám pomôcť s dosiahnutím Vašich cieľov. Jazyk sa musí zažiť!

Naše jazykové školy sa zameriavajú na komunikačné zručnosti študentov. Výučba prebieha v triedach s malým počtom študentov, kde majú lektori možnosť venovať sa ich špecifickým potrebám.

Letné jazykové kurzy

Letné jazykové kurzy v zahraničí nie sú určené iba pre dobiehanie toho, čo ste sa za rok nestihli naučiť. Letné pobyty v zahraničí sú určené pre tých, ktorí chcú v budúcnosti uspieť a posunúť sa vpred.

Letný jazykový pobyt v zahraničí je aj o nevšedných dobrodružstvách, spoznávaní nových miest, stretávaní nových ľudí a o nadväzovaní nových medzinárodných priateľstiev. Či už sa budete učiť španielsky, francúzsky, anglicky, japonsky, čínsky, taliansky alebo nemecky, letný zahraničný kurz prinesie jazyk veľmi jednoducho do Vášho života.