Jazykové pobyty v zahraničí

Jazykové pobyty v zahraničí
4.8
1987
(1 987 hodnotení)
4.8

Jazykové pobyty v zahraničí sú najlepšou a najrýchlejšou možnosťou ako zlepšiť svoje jazykové znalosti, získať skúsenosť v zahraničí a spoznať nových priateľov. Môžete ísť hocikam, od Anglicka po Ameriku cez Čínu, Južnú Afriku a Kostariku. Ušite si na mieru váš vysnívaný zážitok, cestujte v skupine alebo jednotlivo, choďte na dva týždne alebo na rok - výber je na vás!

Jazykové pobyty v zahraničí

Grátis katalóg

Nájsť program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra alebo na individuálnom kurze s flexibilnou dĺžkou štúdia.
Destinácia: USAAnglickoMaltaŠpanielskoKanadaFrancúzskoÍrskoJužná KóreaAustráliaJaponskoNemeckoTalianskoKostarikaJužná AfrikaSingapurNový Zéland
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: USAAnglickoMaltaŠpanielskoKanadaFrancúzskoÍrskoJužná KóreaAustráliaJaponskoNemeckoTalianskoKostarikaJužná AfrikaSingapurNový Zéland
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25+ rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: USAAnglickoMaltaŠpanielskoKanadaFrancúzskoÍrskoJužná KóreaAustráliaJaponskoNemeckoTalianskoKostarikaJužná AfrikaSingapurNový Zéland
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

50+ rokov
2-24 ýždňov
Urobte si čas pre seba s našimi jazykovými kurzami v zahraničí, ktoré sú určené pre dospelých vo veku 50+. Užite si rôzne lekcie a aktivity špeciálne prispôsobené vašim záujmom.
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16+ rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: USAAnglickoMaltaŠpanielskoKanadaFrancúzskoÍrskoJužná KóreaAustráliaJaponskoNemeckoTalianskoKostarikaJužná AfrikaSingapurNový Zéland

Jazykové pobyty pre dospelých, študentov a mládež

EF má viac než 50 rokov skúseností s organizáciou jazykových pobytov pre dospelých, študentov a mládež. Vyberte si študijný pobyt v zahraničí podľa svojich predstáv a naplánujte si ho ešte dnes.Ponúkame rôzne jazykové pobyty v zahraničí pre všetky vekové kategórie a učebné ciele. S EF máte možnosť vybrať si program, ktorý najviac vyhovuje vašim plánom, veku a individuálnym potrebám.

Jazykové pobyty pre dospelých

EF taktiež ponúka jazykové pobyty pre dospelých. Nezáleží na tom, či máte 30 alebo 40 rokov, či ste začiatočník alebo už máte jazykové znalosti: jazykový pobyt pre dospelých je personalizovaný, aby ste rýchlo a efektívne dosiahli svoje učebné ciele.

Potrebujete jazykový certifikát, aby ste dostali ďalšie povýšenie? Môžete to dosiahnuť výberom jedného z našich jazykových kurzov v zahraničí. S novými medzinárodnými zručnosťami, Cambridge jazykovým certifikátom vo vrecku, ste ešte vzácnejší pre vašu firmu, oddelenie alebo tím. Navyše viete efektívnejšie komunikovať s ľuďmi z celého sveta, v súkromí aj v práci.

Jazykové pobyty pre študentov

Pre ambicióznych študentov ponúka EF jazykové pobyty pre študentov. Stále viac firiem hľadá kandidátov s medzinárodnými študijnými alebo pracovnými skúsenosťami a s medzinárodnými zručnosťami. Jazykový pobyt pre študentov je ideálne riešenie na rozvoj týchto zručností a významne zlepšuje vašu kariérnu perspektívu.

Samozrejme, jazykový kurz v zahraničí ponúka aj mnohé iné výhody pre študentov. Počas jazykového kurzu v zahraničí spoznáte novú krajinu a jej kultúru a získate medzinárodné kontakty na celý život. Široký výber voľnočasových aktivít výborne dopĺňa váš vzdelávací pobyt. Navyše máte dostatok času na oddych a nových priateľov. Nový semester alebo akademický rok tak začnete v plnej sile a dobrej nálade.

Jazykové pobyty pre mládež

Jazykové pobyty pre mládež sú dostupné v rôznych tvaroch a veľkostiach, závisiac od vášho veku, úrovne a záujmov. EF ponúka jazykové kurzy pre mladých, ktorí ešte navštevujú základnú školu. Môžu sa tak učiť jazyky zaujímavým a hravým spôsobom spolu so svojimi rovesníkmi.

Chápeme, že rodičia sa zdráhajú poslať svoje deti samé na takéto dobrodružstvo. To je dôvod, prečo je bezpečnosť u nás prioritou. Naši najmladší účastníci sú v bezpečnom a uzatvorenom kampuse v neustálom kontakte s našimi animátormi. Cez aplikáciu EF CampusConnect môžu rodičia priamo komunikovať s animátormi a byť v úzkom kontakte s deťmi počas celého trvania jazykového pobytu. Takto zabezpečíme, že jazykové pobyty pre mládež sú skvelou a úspešnou skúsenosťou, pre mladých aj pre ich rodičov.

Navštevovanie jazykovej školy je viac než len učenie sa jazyka

Surfovanie, plážový volejbal, prehliadky mesta a ešte omnoho viac. Naše aktivity a program exkurzii vám pomôže naučiť sa jazyk v zahraničí zábavným spôsobom. Na jazykovom pobyte s EF nikdy nie sú fádne momenty. Pripravte sa na veľa slnka a zábavy!

Od živých diskusií v triede cez organizované spoločenské udalosti - vytvoríme vám dostatok priestoru na zoznámenie sa s rovesníkmi z celého sveta. Na študijnom pobyte v zahraničí získate nových priateľov a rozšírite si svoje obzory.

Prečo je EF najlepšou voľbou pre váš jazykový pobyt v zahraničí

Od roku 1965 pracujeme na inovatívnej výučbovej metóde, ktorá kombinuje výučbu v triede, prácu s interaktívnymi výučbovými nástrojmi a kultúrnu integráciu. To nám umožnilo splniť akademické ciele už státisícom študentom. Sme hrdí na našich inšpirujúcich kvalifikovaných lektorov a moderne vybavené triedy. Garantujeme vám, že na našich jazykových školách v zahraničí si zlepšíte svoje jazykové znalosti v angličtine, nemčine, francúzštine, španielčine, japončine, taliančine alebo čínštine.

 • Skúsení lektori: Máme viac než 50 rokov skúseností s organizáciou jazykových pobytov. Naši priateľskí animátori EF sa postarajú o praktické veci a vy si môžete naplno užiť vaše dobrodružstvo v zahraničí. Zodpovieme vám na všetky vaše otázky a pomôžeme vám počas celej doby trvania pobytu. 
 • Napredujte rýchlejšie: garantujeme, že napredujete o jednu úroveň každých šesť týždňov, ak budete navštevovať všetky vaše hodiny a urobíte každé zadanie počas vášho jazykového pobytu v zahraničí. Náš inovatívny systém výučby EF zabezpečí maximálny posun vo vašom jazykovom rozvoji. Ak nie, tak študujete zdarma pokiaľ pokrok nedosiahnete. EF vám pomôže s prípravou a absolvovaním oficiálnych jazykových skúšok ako napríklad TOEFL, IELTS, DALF a DELE. 
 • Globálne akreditované: Naše študijné pobyty v zahraničí sú akreditované vedúcimi svetovými organizáciami pre vyššie vzdelávanie, vrátane British council, NEA, ISA a ACCET. Naše medzinárodné letné školy sú uznávané organizáciami ako WYSET, CEN A Mentor Foundation.

Často kladené otázky

Aké jazykové kurzy v zahraničí sú dostupné?

Nie každý sa učí rovnakým tempom a nie každý dospelý, študent alebo dieťa má rovnaké (študijné) potreby. V EF rozoznávame tieto rozdiely a ponúkame jazykové kurzy šité na mieru. Naše jazykové kurzy v zahraničí trvajúce od 2 do 52 týždňov sa začínajú každý mesiac a sú ponúkané v 8 jazykoch v 3 rôznych intenzitách kurzov:

 • EF základný jazykový kurz - zameriava sa na komunikáciu v novom jazyku a užívanie voľnočasových aktivít v jednej z našich špeciálnych destinácii.
 • EF všeobecný jazykový kurz - získajte vynikajúce jazykové porozumenie počas tohto jazykového kurzu v zahraničí, od čítania, písania, po rozprávanie a dorozumievanie sa.
 • EF intenzívny jazykový kurz - spoznajte všetky stránky cudzieho jazyka čo najrýchlejšie a splňte si vaše študijné alebo kariérne ciele.

Máte taktiež možnosť prispôsobiť váš jazykový pobyt v zahraničí pomocou voliteľných hodín, takzvané SPINs (Special Interest Lessons). Sú to jazykovo zamerané voliteľné hodiny ako napríklad kreatívne písanie, príprava na skúšky, umenie, kultúra a tradície, kariérny rozvoj, sektorovo a priemyselne orientované voliteľné predmety. Týmto spôsobom sa môže váš jazykový pobyt v zahraničí zmeniť na investíciu do budúcnosti s pridanou hodnotou.

Kedy je vhodný čas ísť na jazykový pobyt v zahraničí?

S EF sa môžete rozhodnúť ísť hocikedy na jazykový pobyt v zahraničí. Predovšetkým v lete môžete stretnúť množstvo medzinárodných študentov.

Letné jazykové kurzy v zahraničí nie sú určené iba pre dobiehanie toho, čo ste sa za rok nestihli naučiť. Letné pobyty v zahraničí sú určené pre tých, ktorí chcú v budúcnosti uspieť a posunúť sa vpred.

Letný jazykový pobyt v zahraničí je aj o nevšedných dobrodružstvách, spoznávaní nových miest, stretávaní nových ľudí a o nadväzovaní nových medzinárodných priateľstiev. Či už sa budete učiť španielsky, francúzsky, anglicky, japonsky, čínsky, taliansky alebo nemecky, letný zahraničný kurz vám pomôže s používaním cudzieho jazyka v každodennom živote.

Kam môžem ísť na jazykový pobyt?

Bez ohľadu na to, či sa chcete učiť anglický jazyk v metropole Londýna alebo si chcete osviežiť vaše jazykové znalosti na pláži v San Diegu - EF ponúka všetkým účastníkom široký výber študijných pobytov po celom svete. EF má momentálne 50 akreditovaných jazykových škôl v 16 krajinách sveta. Najobľúbenejšie destinácie kurzov sú: 

Kde budem ubytovaný/á počas môjho jazykového pobytu?

 • Hosťovská rodina: Každý kto sa chce nielen naučiť jazyk v zahraničí, ale chce ho aj zažiť v každodennom živote, si môže zvoliť pobyt v hosťovskej rodine. Budete mať možnosť nahliadnuť do lokálnej kultúry, naučiť sa hovorové frázy a vrátiť sa s autentickým prízvukom. Všetky naše jazykové pobyty v zahraničí zahŕňajú náklady na život v hosťovskej rodine vrátane polpenzie.
 • EF kampus: V rôznych destináciách ponúkame možnosť bývania priamo v jazykovej školy. Účastníci kurzov žijú spolu s ostatnými študentmi z vyše 100 krajín na kampuse.
 • EF rezidencia: Študenti, ktorí nechcú bývať priamo v škole, ale chcú bývať blízko pri centre si môžu objednať EF študentský domov ako možnosť ubytovania počas našich jazykových pobytoch. V závislosti od vybranej destinácie, je tam WiFi, spoločné kuchyne, spoločenská miestnosť a oveľa viac.
 • Apartmány: Pre študentov a dospelých, ktorí uprednostňujú viac nezávislosti počas jazykového pobytu ponúkame aj samostatné alebo dvojlôžkové izby v našich vybraných apartmánoch.
 • Hotely: Účastníci kurzov, ktorí si chcú dopriať viac komfortu, súkromia a nepretržitého servisu počas jazykového pobytu si môžu zarezervovať aj jeden z našich partnerských hotelov.

Je bezpečné ísť na jazykový pobyt do zahraničia?

Ak cestujete s EF, je to "EF all way". Naši zamestnanci sú pre vás k dispozícii od príchodu až po odchod - komfort a bezpečnosť našich študentov je našou prioritou. EF kancelária vo vašej krajine rovnako ako lokálni zamestnanci vo vašej EF destinácii vám budú k dispozícii počas celého pobytu.

Koľko stojí jazykový pobyt?

V EF ponúkame iba vysoko kvalitné jazykové kurzy, ktoré sú šité na mieru vašich osobných želaní a potrieb. Ceny neobsahujú iba EF jazykové kurzy, ale aj ubytovanie v hosťovskej rodine/ rezidencii, stravovanie (minimálne polpenzia) a nepretržitá starostlivosť pred, počas a po vašom jazykovom pobyte v zahraničí.