NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Singapure

Prihláste sa na naše jazykové pobyty v Singapure a spoznajte toto medzinárodné a všestranné mesto. V Singapure je veľa vecí, ktoré by ste mali vidieť a zažiť, od najlepších nákupných možností v rámci celej Ázie, až po snehobiele piesočnaté pláže. Študijný pobyt v Singapure Vám zaručí zlepšenie úrovne Vašej angličtiny a to aj vďaka moderným učebným metódam, ktoré využívame na vyučovaní, a malým študijným skupinkách.

Jazykové pobyty a kurzy v Singapure

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Singapúr

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Singapúr

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Singapúr

Kurz angličtiny v Singapure

Aké je veľmi málo predvídané miesto na štúdium anglického jazyka? Singapur! Avšak kombinácia jazykových kurzov v Singapure a anglického jazyka nie je tak neobvyklá, ako by sa mohlo zdať. Väčšina obyvateľov Singapuru je bilingválnych a naša jazyková škola EF využíva rovnaké vyspelé učebné metódy a technológie ako v našich ostatných školách rozmiestnených po celom svete.

Prázdniny v Singapure

Letné kurzy v Singapure sú skvelá príležitosť, ako sa naučiť anglicky a užiť si skvelé prázdniny. Naše letné kurzy v Singapure sú rôznorodé, pretože si môžete vybrať z rôznych študijných programov. Záleží len na Vašom veku, jazykovej úrovni a osobných cieľoch. Nezáleží na tom, aký kurz si z našej ponuky vyberiete, domov sa vždy budete vracať svieži s cieľom ďalšieho štúdia angličtiny.