Jazykové pobyty a kurzy v Austrálii

Jazykové pobyty a kurzy v Austrálii

Ak hľadáte dobrodružstvo, naše jazykové pobyty v Austrálii sú pre Vás ako stvorené. Od slnečného pobrežia na Bondi Beach po drsné vnútrozemie, Austrália ponúka perfektnú kombináciu vzrušujúcich možností a odpočinku. Naše kurzy angličtiny na jazykovej škole EF v Austrálii sú zamerané predovšetkým na komunikáciu, takže konverzácia s miestnymi pre Vás nebude žiadny problém už po pár dňoch štúdia.

Vyberte si vekovú skupinu

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov

Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.

Destinácia: Austrália
Mesto: Brisbane, Perth, Sydney

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + rokov
2-24 ýždňov

Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 12 jazykov v 52 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.

Destinácia: Austrália
Mesto: Brisbane, Perth, Sydney

EF Prázdninové jazykové pobyty

14 - 17 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd

Vycestujte do zahraničia v skupine do EF Global Village a spoznajte ľudí z celého sveta.

Destinácia: Austrália
Mesto: Cairns

Jazykové pobyty v Austrálii

Ak sa zapíšete na študijný pobyt v Austrálii, posilníte si tak nielen svoje schopnosti pre štúdium alebo pracovnú kariéru, ale rozšírite si aj kultúrne obzory. Budete si môcť užívať prírodu s klokanmi a koalami, šnorchlovanie vo Veľkom bariérovom útese alebo vonkajšie koncerty v rámci austrálskych kozmopolitných hudobných festivalov. Okrem kurzov angličtiny sa budete postupne poddávať aj pevne zakorenenej príjemnej austrálskej kultúre. Budete dodržiavať austrálske tradície, ktoré Vás zaujmú, naučíte sa miestne výrazy a ochutnáte všetky známe jedlá. Študijný pobyt v Austrálii je skrátka skúsenosť, ktorá Vám obohatí celú myseľ.

Letné kurzy v Austrálii

Zapíšte sa na naše letné kurzy v Austrálii a zažite akčné prázdniny! EF letné kurzy v Austrálii, to je zdokonaľovanie Vašej angličtiny so skúsenými lektormi a motivovanými študentmi z celého sveta. S novými priateľmi, s ktorými budete stále precvičovať svoju angličtinu, si budete môcť užívať voľný čas na pláži, vyrazíte na túru alebo pôjdete nakupovať. Letný kurz angličtiny v Austrálii je skrátka to najlepšie, čo môžete pre seba urobiť.