NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Írsku

Na Írsku je niečo čarovné: typické zelené kopce obklopené hmlou, vydláždené dublinské ulice, klasická írska hudba, ktorá vychádza z útulných krčmičiek. Naše jazykové kurzy v Írsku môžu mať dĺžku od dvoch týždňov po celý rok. Študijné pobyty v Írsku Vás stopercentne očaria. Prihláste sa na jeden z nich a vyskúšate si všetko na vlastnej koži! Pokiaľ hľadáte kurzy angličtiny v Írsku, moderne vybavenú a skvele umiestnenú školu so skúsenými lektormi a študentmi zo všetkých kútov sveta, ste na správnom mieste.

Jazykové pobyty a kurzy v Írsku

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Írsko
Mesto: Dublin

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na individuálnom a flexibilnom kurze alebo v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra.
Destinácia: Írsko
Mesto: Dublin

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Írsko
Mesto: Dublin

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Írsko
Mesto: Dublin

Programy podľa obľúbených destinácií

Jazykové pobyty v Írsku

Jazykové pobyty v Írsku dávajú štúdiu angličtiny skrátka zmysel. Veľa anglických autorov a básnikov sú írskeho pôvodu. Johnathan Wift, autor Gulliverových ciest, Samuel Beckett, známy autor divadelných hier, alebo Bram Stoker, autor diela Dracula — všetci sú írski majstri pera a talentovaní autori. Je to aj zábavný Oscar Wilde, básnik William Butler Yeats alebo James Joyce, ktorý svojím literárnym dielom Odysseus otočil svet literatúry hore nohami. Írska literárna história siaha naozaj ďaleko. Študijné pobyty v Írsku Vám doprajú, aby ste sa ponorili do histórie a dovolia Vám študovať angličtinu naplno.

Letné kurzy v Írsku

Zažite skvelé prázdniny a zároveň si zdokonaľte svoju angličtinu – prihláste sa na naše letné kurzy v Írsku! EF letný kurz angličtiny v Írsku ponúka študijné programy pre všetky vekové kategórie. Môžete si vybrať intenzitu štúdia, ktorá bude vyhovovať práve Vám a Vašim cieľom. Pozrite sa na našu ponuku a prihláste sa na anglický letný kurz, Írsko je pre Vás tým pravým miestom.