Kurzy nemčiny v zahraničí

Kurzy nemčiny v zahraničí
4.9
1075
(1 075 hodnotení)
4.9

Nemčina sa môže zdať veľmi ťažkým jazykom hlavne pre jej gramatické pravidlá a skloňovanie. Naše kvalitné kurzy nemčiny Vám pomôžu všetky tieto gramatické pravidlá pochopiť a naučiť sa ich, pretože Vám k tomu poskytnú vynikajúce podmienky. Ponúkame nemecké kurzy a pobyty v Mníchove a Berlíne. Ak sa chcete presvedčiť o kvalite našich kurzov nemeckého jazyka, prihláste sa na jeden z nich práve teraz!

Kurzy nemčiny v zahraničí

Kurzy nemčiny v zahraničí

Grátis katalóg

Nájsť program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra alebo na individuálnom kurze s flexibilnou dĺžkou štúdia.
Destinácia: Nemecko
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Nemecko
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Nemecko
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Nemecko

Preskúmajte naše destinácie

Kurzy nemčiny

Dobré a kvalitné kurzy nemčiny v zahraničí by mali byť detailne zamerané na to, aby ste pri výučbe nemčiny hovorili správne, a získali tak dostatočné sebavedomie v používaní nemeckého jazyka hneď od začiatku Vášho pobytu. Naše kurzy nemeckého jazyka také sú. Od prvého dňa sa spoločne zameriame na Vaše komunikačné zručnosti a počúvanie v nemčine. Po vyučovaní môžete stráviť voľný čas so spolužiakmi a budete môcť v praxi využiť to, čo ste sa naučili počas lekcií. Tento magický cyklus, nauč sa — vyskúšaj — použi v praxi, je základom všetkých našich nemeckých kurzov. Či už si vyberiete intenzívny kurz nemčiny, jazykový tábor alebo budete chcieť v Nemecku zostať celý akademický rok, domov sa vždy vrátite so sebaistou nemčinou a motivovaní k ďalšiemu jazykovému vzdelávaniu.

Zdokonalte sa v nemeckom jazyku

Ak sa prihlásite na naše nemecké jazykové pobyty, učenie nemčiny sa pre Vás stane omnoho jednoduchšou záležitosťou. V nemčine sa zdokonalíte a tento dávny historický jazyk budete ovládať. Stretávajte každý deň miestnych obyvateľov v ich prirodzenom prostredí, spoznajte život v Nemecku na vlastnej koži a učte sa pritom miestny jazyk! Náš nemecký študijný pobyt plne prispôsobíme podľa Vašich požiadaviek tak, aby vyhovoval Vašim osobným cieľom.

Prečo se učiť nemecky?

Nemecko si stále udržuje jednu z najsilnejších svetových ekonomík a je hnacou silou Európy. Mnoho nemeckých spoločností má pobočky a kancelárie v zahraničí. Kurzy nemčiny na jazykovej škole EF Vám dodajú potrebnú kvalifikáciu, ktorú budete môcť spomenúť vo Vašom životopise a otvoria Vám dvere k zaujímavým pracovným príležitostiam. Kurzy nemčiny sú určené pre všetkých — pre začiatočníkov, ktorí sa chcú od základov naučiť jazyk, ale aj pre pokročilých, ktorí sa chcú zamerať na konkrétne jazykové zručnosti — vždy pre Vás nájdeme tie správne kurzy nemeckého jazyka. Vybrať si budete môcť napríklad intenzívny kurz nemčiny alebo voľnejší kurz, kedy si budete môcť Váš čas usporiadať flexibilne podľa vlastných predstáv.