NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Nemecku

Jazykové pobyty v Nemecku — neexistuje lepšia investícia do nemeckého jazyka. Naše školy v Mníchove a Berlíne ponúkajú krátkodobé a dlhodobé pobyty a sú populárne aj pre svoje prázdninové programy pre mládež. Nezáleží na tom, aký študijný kurz si v Nemecku vyberiete, budeme Vás sprevádzať na každom kroku.

Jazykové pobyty a kurzy v Nemecku

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Nemecko
Mesto: BerlínMníchov

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na individuálnom a flexibilnom kurze alebo v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra.
Destinácia: Nemecko
Mesto: Mníchov

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Nemecko
Mesto: BerlínMníchov

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Nemecko
Mesto: BerlínMníchov

Jazykový kurz v Nemecku

Prihlásenie sa na jazykový kurz v Nemecku je jedna z najlepších investícií, ktorú môžete urobiť pre naučenie sa nemčiny alebo zlepšenie Vašej úrovne v tomto jazyku. Jazykové kurzy v Nemecku neznamenajú len rýchle učenie sa nemčiny, znamenajú aj veľa zábavy a spoznávanie novej kultúry, ktorú nikde inde než priamo v Nemecku nenájdete. Jazyková škola v Nemecku, to je zlepšenie úrovne Vašej nemčiny v rekordnom čase.

Prázdniny v Nemecku

Chcete stráviť prázdniny v zahraničí? Prihláste sa na náš letný kurz nemčiny v Nemecku. EF letné kurzy v Nemecku zaručene zdokonalia Vašu nemčinu a cez leto si užijete veľa zábavy. Strávite skvelé prázdniny s novými priateľmi z celého sveta a zlepšíte si úroveň svojej nemčiny v priebehu jedného leta!