NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Mníchove

Ak ste sa už rozhodli a chcete posunúť úroveň svojej nemčiny vyššie, zapíšte sa na jazykový pobyt v Mníchove. Naše kurzy nemčiny v Mníchove sú známe pre svoje silné akademické zameranie. Lekcie nemčiny prebiehajú v malých triedach s individuálnym prístupom, takže zaručujeme, že v ovládaní jazyka urobíte počas kurzu nemčiny na jazykovej škole EF v Mníchove veľký pokrok.

Jazykové pobyty a kurzy v Mníchove

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Nemecko
Mesto: Mníchov

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na individuálnom a flexibilnom kurze alebo v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra.
Destinácia: Nemecko
Mesto: Mníchov

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Nemecko
Mesto: Mníchov

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Nemecko
Mesto: Mníchov

Prečo si vybrať Mníchov?

Naše jazykové pobyty v Mníchove Vám zaručia spoznanie jedného z ukrytých pokladov Európy. Mníchov je známy ako univerzitné mesto a je plné študentov. Je to mesto s dlhoročnou tradíciou a priateľskou atmosférou. Študijný pobyt v Mníchove Vám zaručí zlepšenie úrovne Vášho jazyka. Budete hovoriť plynule, a to nielen vďaka našej skvelej výučbe, ale aj voľnočasovým aktivitám.

Zlepšite si nemčinu počas leta

Zlepšite si svoje znalosti nemčiny a prihláste sa na letné kurzy v Mníchove. Naša pestrá ponuka kurzov je pre študentov všetkých vekových kategórií a jazykových úrovní, takže si vždy nájdete ten správny kurz, ktorý Vám bude vyhovovať. EF letné kurzy v Mníchove, to je štúdium na letnej škole a spoznávanie histórie tohto fascinujúceho nemeckého mesta.