Jazykové pobyty a kurzy v Juhoafrickej republike

Levy, slony, žirafy, byvoly — kto povedal, že kurz angličtiny by mal byť nudný? Naše jazykové kurzy v Juhoafrickej republike navyše ponúkajú aj kurzy africkej hudby, afrického vínneho priemyslu a mnoho ďalších predmetov zameraných na miestne tradície. Prihláste sa na náš jazykový kurz na EF jazykovej škole v JAR a zažijete naozaj jedinečné štúdium. Navyše získate nevšedné a nezabudnuteľné skúsenosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Juhoafrickej republike
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Juhoafricka Republika
Mesto: Kapske Mesto
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 12 jazykov v 52 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Juhoafricka Republika
Mesto: Kapske Mesto

Programy podľa obľúbených destinácií

Exotický pobyt

Hľadáte prvotriedny jazykový pobyt v exotickej a neobvyklej destinácii? Potom sú EF jazykové pobyty v Juhoafrickej republike tým správnym výberom! Jazykový kurz v JAR, to je objavovanie dynamickej a odlišnej spoločnosti v Kapskom Meste alebo výlet na safari za levmi a ďalšími zvieratami. Na jazykovom pobyte v JAR je možné naozaj všetko!

Letné kurzy v JAR

Letné kurzy v Juhoafrickej republike sú skvelou príležitosťou na zdokonalenie Vašej angličtiny a zároveň si poriadne užijete prázdniny. Juhoafrická republika ponúka nespočetné množstvo jazykových kurzov, ale aj nádherné pláže a divočinu. EF letné kurzy v JAR si jednoducho užijete — budete mať čas aj na cestovanie a spoznávanie miestnej komunity.