Kurzy španielčiny v zahraničí

Jazykové kurzy španielčiny — existuje veľa možností, akými sa môžete učiť po španielsky: online, intenzívne, doma alebo v zahraničí. Pokiaľ máte odhodlanie a chcete sa naučiť španielsky jazyk, je ten správny čas vyraziť za hranice! Naše pobyty s kurzami španielčiny v zahraničí, konkrétne na jazykovej škole EF v Španielsku alebo na Kostarike, kombinujú bežné kurzy španielčiny s ďalšími aktivitami spojenými s miestnou kultúrou. Samozrejme budete mať počas pobytu aj dostatok voľného času pre seba a pre spoznávanie miestnych krás.

Kurzy španielčiny v zahraničí
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: ŠpanielskoKostarikaMexiko
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 12 jazykov v 52 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: ŠpanielskoKostarikaMexiko
EF Prázdninové jazykové pobyty

EF Prázdninové jazykové pobyty

14 - 17 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd
Vycestujte do zahraničia v skupine do EF Global Village a spoznajte ľudí z celého sveta.
Destinácia: Španielsko

Kurzy španielčiny

Ak si nie ste svoju španielčinou stopercentne istí, vyskúšajte naše jazykové kurzy. Potom bude španielčina pre Vás ľahšia a jednoduchšie ju zvládnete. Každý španielsky študijný pobyt v Španielsku alebo na Kostarike kombinuje kurzy španielčiny s praktickým využitím jazyka, ako sú napríklad exkurzie, športové aktivity alebo návštevy kultúrnych pamiatok.

Letné kurzy španielčiny

EF letné kurzy španielčiny posunú Vašu úroveň jazyka do nebeských výšin. Naša škola španielčiny je plná moderných spôsobov, ako sa učiť španielsky a priblížiť sa tak k španielskej kultúre. Rozlúčte sa s obyčajnými školami španielčiny a prihláste sa na náš letný kurz španielčiny v zahraničí, a buďte tak o krok vpred pred ostatnými!