NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Kurzy španielčiny v zahraničí

Jazykové kurzy španielčiny — existuje veľa možností, akými sa môžete učiť po španielsky: online, intenzívne, doma alebo v zahraničí. Pokiaľ máte odhodlanie a chcete sa naučiť španielsky jazyk, je ten správny čas vyraziť za hranice! Naše pobyty s kurzami španielčiny v zahraničí, konkrétne na jazykovej škole EF v Španielsku alebo na Kostarike, kombinujú bežné kurzy španielčiny s ďalšími aktivitami spojenými s miestnou kultúrou. Samozrejme budete mať počas pobytu aj dostatok voľného času pre seba a pre spoznávanie miestnych krás.

Kurzy španielčiny v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: ŠpanielskoKostarika

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na individuálnom a flexibilnom kurze alebo v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra.
Destinácia: Španielsko

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: ŠpanielskoKostarika

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: ŠpanielskoKostarika

Kurzy španielčiny

Ak si nie ste svoju španielčinou stopercentne istí, vyskúšajte naše jazykové kurzy. Potom bude španielčina pre Vás ľahšia a jednoduchšie ju zvládnete. Každý španielsky študijný pobyt v Španielsku alebo na Kostarike kombinuje kurzy španielčiny s praktickým využitím jazyka, ako sú napríklad exkurzie, športové aktivity alebo návštevy kultúrnych pamiatok.

Letné kurzy španielčiny

EF letné kurzy španielčiny posunú Vašu úroveň jazyka do nebeských výšin. Naša škola španielčiny je plná moderných spôsobov, ako sa učiť španielsky a priblížiť sa tak k španielskej kultúre. Rozlúčte sa s obyčajnými školami španielčiny a prihláste sa na náš letný kurz španielčiny v zahraničí, a buďte tak o krok vpred pred ostatnými!