NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Číne

Najlepšia cesta na naučenie sa cudzieho jazyka, je taká, že ho priamo zažijete. Presne to sa Vám môže stať, ak sa prihlásite na náš jazykový pobyt v Číne. Naučíme Vás hovoriť čínsky s istotou a prehľadom. EF jazykové kurzy v Číne znamenajú vysokú kvalitu výučby s odborným vedením a podporou na každom kroku. Jazyková škola v Číne, to je perfektné miesto na zoznámenie, naučenie a zdokonaľovanie sa v pradávnom čínskom jazyku.

Jazykové pobyty a kurzy v Číne

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Čína
Mesto: Šanghaj

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Čína
Mesto: Šanghaj

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Čína
Mesto: Šanghaj

Programy podľa obľúbených destinácií

Jazykové pobyty v Číne

Jazykové pobyty v Číne, to je štúdium, po ktorom sa budete domov vracať s umením ovládať čínsky jazyk. Každý študijný pobyt v Číne je iný. Od dvojtýždňového kurzu čínštiny po deväťmesačný pobyt v Pekingu na dobrovoľnej pracovnej stáži — naše pobyty sa vždy prispôsobia Vašim cieľom. Nech si už vyberiete akýkoľvek jazykový pobyt v Číne, budeme Vás sprevádzať na každom kroku štúdia.

Letné kurzy v Číne

Prihláste sa na letné kurzy v Číne a zažite úplne odlišné prázdniny. Prežite na vlastnej koži náš letný kurz a Čína sa Vám dostane pod kožu. Kurzy na jazykovej škole EF v Číne sú perfektným mixom štúdia a praktizovania čínskeho jazyka. Čínsky budete hovoriť každý deň. Vďaka tomuto pobytu spoznáte túto úžasnú krajinu a nikdy na ňu nezabudnete.