Školské skupinové cestovanie

Ukážte svojim študentom svet. Inšpirujte jazykové vzdelávanie prostredníctvom kultúrneho ponorenia tým, že pomôžete svojim študentom študovať jazyk v zahraničí. Kontaktujte EF študijného poradcu ešte dnes a my vám pomôžeme skoordinovať EF školský skupinový výlet do zahraničia alebo pomôžeme vašim študentom pri plánovaní ich vlastného pobytu.

Naplánujte si školskú skupinu

Pre vás a vašich študentov zorganizujeme kompletný zážitok vrátane jazykových lekcií, dopravy, ubytovania a aktivít.

Vedúci kurzu

Počas celého výletu vás bude podporovať skúsený EF Leader. Po ruke budete mať vždy priateľskú tvár pripravená odpovedať na akúkoľvek vašu otázku a ukázať vám to najlepšie z vašej destinácie.

Aktivity nabité energiou

Naši koordinátori aktivít organizujú miestne exkurzie, víkendové výlety, kultúrne zaujímavosti, večere, plavby a oveľa viac, aby pre vás zabezpečili tie najlepšie zážitky.

Strava

Či už si vychutnáte jedlo s miestnou hostiteľskou rodinou, alebo budete večerať v našej školskej kaviarni Crave Kitchen, miestna kuchyňa vás neminie.

Ubytovanie

Keď sa lekcie skončia, je dôležité, aby ste sa mohli vracať do pohodlného domova ďaleko od vášho domova. Ponúkame vám rôzne spôsoby, ako žiť v zahraničí ako miestni.

Lety

Cestovné služby EF vám zabezpečia letenky na tých najlepších spojeniach za konkurenčné ceny.

Letiskový transfer

Naša transferová služba na vás bude čakať pri vašom prílete a pri odchode vás odvezie späť na letisko.

Žiadosti o víza

Na víza sme experti. V prípade, že ich vy a vaši študenti potrebujete, budeme vám po ruke po celý čas ich vybavovania.

Vyberte pre svojich študentov ten najlepší kurz

Vaši študenti dosiahnu zaručený jazykový pokrok vďaka našej inovatívnej učebnej metóde, ktorá kombinuje hodiny v triede, interaktívne nástroje a kultúrne ponorenie.

Výhody pre vás

Rozviňte svoju triedu uvedením učebných osnov do praxe, keď sa vaši študenti ponoria do medzinárodného vzdelávacieho prostredia. Máte šancu ukázať svojim študentom, ako sú jazyk a kultúra prepojené, či už ide o výlet do múzea, prechádzku v parku, prehliadku historickej architektúry, alebo návštevu miestneho trhu. Predstavte svojich študentov novým skúsenostiam, odlišným kultúram a svetu možností. Užite si bezplatný výlet do zahraničia s autentickými kultúrnymi zážitkami. Náklady na vašu účasť ako vedúceho školskej skupiny hradíme my. Táto jedinečná pedagogická skúsenosť vám umožní mať možnosť pozorovať, ako sa jazyk vyučuje v EF, a zároveň zdieľať osvedčené postupy s našimi učiteľmi, ktorí sú rodenými hovorcami.

Kontaktujte nás

Naše destinácie

Vyberte si zahraničnú destináciu a zistite viac o meste a našom kampuse.