O nás

Skúsenosti, kvalita a inovácie od roku 1965. Už viac ako 50 rokov je spoločnosť EF poháňaná poslaním otvárať svet prostredníctvom vzdelávania. Pričom toto poslanie je teraz relevantnejšie ako kedykoľvek predtým. Sme najväčšia súkromná vzdelávacia spoločnosť na svete a naše flexibilné programy premieňajú jazykové zručnosti študentov, ich sebavedomie a kultúrne povedomie a sny menia na skutočnosť.

Otvárame svet prostredníctvom vzdelávania

EF Metóda je založená na jednoduchom princípe: Čím viac prispôsobíme váš program vašim jedinečným cieľom a potrebám, tým rýchlejšie sa učíte. S EF Metódou sú zaručené trvalé jazykové znalosti – bez ohľadu na vašu počiatočnú úroveň alebo rodný jazyk. EF Metóda kombinuje skúsených učiteľov, interaktívne vyučovanie, technologicky podporovanú prax, projekty na zvyšovanie zručností a ponorenie sa do skutočného života, vďaka čomu dosiahnete počas pobytu v zahraničí maximálny pokrok. Naše vysoké štandardy vzdelávania sú celosvetovo uznávané vďaka akreditáciám organizácií vrátane British Council, EAQUALS a ACCET.

Naša sieť výskumníkov

EF spolupracuje so špičkovými univerzitami na zásadnom zlepšení spôsobu, akým sa študenti učia jazyky. Vedci skúmajú pokroky v lingvistike, výučbe, technológii, testovaní a ponorení do kultúry. Spoločne sme sa zaviazali k výskumu a inováciám, ktoré budú formovať budúcnosť jazykového vzdelávania.

Medzi členov výskumnej siete EF patria:

·        Univerzita v Cambridge

·        Pekinská univerzita

·        EF EdTech

EF štúdium v zahraničí

EF ponúka širokú škálu študijných programov v zahraničí od skupinového cestovania a flexibilných jazykových kurzov až po akademické dlhodobé programy na dosiahnutie úplnej plynulosti. Naučte sa jazyk v zahraničí v all-inclusive skupine pod vedením EF Leadera alebo na individuálnom jazykovom kurze v zahraničí. Naučte sa s EF jazyk, objavte novú kultúru a vytvorte si celoživotné spomienky s novými priateľmi z celého sveta.

Objednaj si brožúrku zdarma

EF Pro Cycling

V roku 2018 vstúpilo EF do sféry profesionálnej cyklistiky vytvorením nášho tímu UCI WorldTour, ktorý tvorí 30 EF jazdcov zastupujúcich 15 národností. V roku 2022 sa okrem nášho mužského tímu stane EF hlavným sponzorom najdlhšie fungujúceho profesionálneho ženského cyklistického tímu v Severnej Amerike. Náš ženský tím bude mať názov EF Education-TIBCO-SVB. Najdôležitejšie je, že pomáhame stanoviť štandard odmeňovania na ženskej strane športu tým, že každej našej jazdkyni na plný úväzok vyplácame rovnakú minimálnu mzdu ako profesionálnemu mužovi na najvyššej úrovni WorldTour.

EF a olympiády

Priateľstvo. Jedinečnosť. Rešpekt. Toto sú základné hodnoty olympijského hnutia. Odkedy barón Pierre de Coubertin založil moderné olympijské hry, Medzinárodný olympijský výbor povzbudzuje mládež a dospelých, aby pracovali na lepšom a mierovejšom svete. Tomuto poslaniu v EF dobre rozumieme. Od roku 1988 EF spolupracuje s olympijskými hrami na návrhu a poskytovaní škály vzdelávacích riešení, ktoré podporujú porozumenie a prepojenie na olympijských a paralympijských hrách. Poskytli sme on-line jazykové testovanie pre dobrovoľníkov, navrhli sme digitálne učebné osnovy o športe a olympijskom hosťovaní pre študentov a v Organizačnom výbore sme učili odborné jazykové zručnosti.

Naše funkcie

Je nám cťou, že sme boli vymenovaní za dôveryhodného dodávateľa jazykových a vzdelávacích školení pre olympijské hry, minulé i budúce.

  • Oficiálny partner Tokia 2020 pre služby jazykového vzdelávania

  • Oficiálny sponzor zimných olympijských hier 2018 v Pjongčangu

  • Oficiálny dodávateľ jazykových služieb pre letné olympijské hry 2016 v Rio de Janeiro

  • Oficiálny dodávateľ jazykových programov zimných olympijských hier 2014 v Soči

  • Oficiálny dodávateľ služieb jazykového vzdelávania pre olympijské hry 2008 v Pekingu

  • Oficiálna jazyková škola pre letné olympijské hry 1988 v Soule