Individuálne cestovanie

Inšpirujte jazykové vzdelávanie prostredníctvom kultúrneho ponorenia tým, že pomôžete svojim študentom učiť sa jazyk v zahraničí. Vaši študenti môžu samostatne vycestovať na flexibilný jazykový kurz do zahraničia už od 2 týždňov až do 1 roka, a to od každého pondelka. V našich akreditovaných medzinárodných jazykových EF kampusoch sa stretnú so študentmi z viac ako 100 rôznych krajín a urobia rýchly pokrok – od živých triednych konverzácií až po akčné spoločenské aktivity.

Vyberte pre svojich študentov ten najlepší kurz

Vaši študenti dosiahnu zaručený jazykový pokrok vďaka našej inovatívnej učebnej metóde, ktorá kombinuje hodiny v triede, interaktívne nástroje a kultúrne ponorenie.

Pohlcujúce učenie

EF študijné programy v zahraničí ponúkajú život meniace sa, pôsobivé ponorenie sa do miestneho jazyka a kultúry. Vaši študenti si rozvinú svoje jazykové schopnosti a zároveň budú objavovať svoju destináciu s novými priateľmi. Jazykový program v zahraničí je zďaleka najrýchlejší spôsob, ako sa naučiť cudzí jazyk, či už si svoje nové zručnosti precvičujú pri jedálenskom stole s hostiteľskou rodinou alebo pri návšteve miestnych pamiatok.

Kontaktujte nás

S EF od začiatku do konca

Organizujeme kompletný zážitok vrátane jazykových lekcií, dopravy, ubytovania a aktivít.

Podpora

Zamestnanci EF sú odhodlaní zabezpečiť, aby ste sa počas cesty do zahraničia cítili ako doma. Či už potrebujete priateľskú radu, pomoc pri plánovaní víkendových aktivít alebo najlepšiu trasu do centra – dvere do ich kancelárie sú pre vás vždy otvorené.

Ubytovanie

Pre vašich študentov ponúkame rôzne možnosti ubytovania, aby sa začlenili do miestnej kultúry. Kvalitu a pohodlie zažijú študenti, či už sa rozhodnete zostať v jednej z našich hostiteľských rodín, alebo na akademickej pôde.

Strava

Či už si vychutnáte jedlo s miestnou hostiteľskou rodinou, alebo budete večerať v našej školskej kaviarni Crave Kitchen, miestna kuchyňa vás neminie.

Aktivity nabité energiou

Naši miestni koordinátori aktivít organizujú miestne exkurzie, víkendové výlety, kultúrne zaujímavosti, večere, plavby a oveľa viac, aby pre vás zabezpečili tie najlepšie zážitky.

Let

Cestovné služby EF vám môžu pomôcť pri zabezpečení leteniek na tých najlepších spojeniach za konkurenčné ceny.

Letiskový transfer

Naša transferová služba na vás bude čakať pri vašom prílete a pri odchode vás odvezie späť na letisko.

Žiadosti o víza

Na víza sme experti. V prípade, že ich vy a vaši študenti potrebujete, budeme vám po ruke po celý čas ich vybavovania

Naše destinácie

Vyberte si zahraničnú destináciu a zistite viac o meste a škole.