Bezplatné on-line školenie pre učiteľov

Zlepšite svoje pedagogické renomé s naším bezplatným certifikátom EF Teacher Development. Pridajte sa k nám na šesť webinárov s akademickými odborníkmi o rôznych metódach, prístupoch a nástrojoch, vďaka ktorým bude výučba jazyka pre vás a vašich študentov zábavnejšia.

Ako to funguje

Svoj certifikát EF Teacher Development môžete získať účasťou na všetkých šiestich jednohodinových webinároch. Sú bezplatné a konajú sa niekoľkokrát do roka (pozri dátumy pre nadchádzajúce stretnutia). Webináre sa konajú v angličtine a registrácia je otvorená pre učiteľov z celého sveta. Na konci programu vám certifikát zašleme e-mailom.

Zaregistrujte sa

Program našej pripravovanej série webinárov

Webinar 1

Teaching younger learners

26.10.2023 - 17.00 CET

Come to our interactive webinar and brush up on your techniques for inspiring younger learners in your language classroom.

 

“Children must be taught how to think not what to think”. -  Margaret Mead

Webinar 2

Task-based language teaching

02.11.2023 - 17.00 CET

Make sure you don’t miss this interactive webinar looking at ways of using tasks for linguistic success in the classroom and beyond.

 

“Task-based language teaching is not about teaching tasks, but about using tasks as a means of teaching language." - David Nunan

Webinar 3

Teacher Development and Self-reflection

09.11.2023 - 17.00 CET

Please join us in this interactive webinar and explore how we can focus on professional development and self-reflection in our daily teaching lives.

 

“Life as a teacher begins the day you realise that you are always a learner”. – Robert John Meehan

Webinar 4

Intercultural Competence

16.11.2023 - 17.00 CET

Join our interactive webinar to explore ways of empowering our students with the tools and strategies to become better interculturally competent learners.

 

"Intercultural competence is an essential component of language teaching and learning in our globalized world". - Darla K. Deardorff

Webinar 5

Teaching Business Language

23.11.2023 - 17.00 CET

Join this interactive webinar to pick up practical tips for nurturing collaborative learning both inside and outside the language classroom.

 

"Teaching business English is not just about teaching language skills, but also about developing learners' critical thinking, problem-solving, and communication skills in a business context". - David Evans

Webinar 6

Teaching Academic English

30.11.2023 - 17.00 CET

Sign up for this interactive webinar and take away new strategies on how to best facilitate learning in your EAP classroom.

 

"Teaching English for Academic Purposes involves preparing learners for the linguistic, academic, and cultural demands of higher education". - Ken Hyland

Nemôžete sa zúčastniť? Žiadny problém! Certifikát môžete stále získať aj ak si pozriete webinár zo záznamu, ktorý vám pošleme po skončení live webinára.

Čo o nás hovoria učitelia?

„Veľmi pekne ďakujem za všetky webináre. Všetkých šesť bolo zaujímavých a pomohli mi pozrieť sa kritickejšie na spôsob, akým učím. Budem sa snažiť zlepšiť. Ešte raz ďakujem a dúfam, že naplánujete ďalšie zaujímavé veci"
Irina Rybalchenko - Jazykové centrum Znanye - Rusko
„Všetky boli veľmi užitočné, poučné a príjemné. Niektoré mi pomohli zadeliť to, čo som už vedela. Niektoré mi dali podnet na zamyslenie. Určite využijem skvelé nápady a návrhy vašich prednášajúcich, aby boli moje hodiny efektívnejšie a zábavnejšie.“
Tatyana Vidneyeva - Rusko
„Bolo to veľmi prospešné, keďže je to v súčasnosti horúca a trendová téma. Tiež sa snažíme zintenzívniť používanie technológií v našich triedach, takže je dobré osvojiť si tieto základy."
Meric Tumer - Atilim University, Ankara - Turecko

FAQ

Hľadáte ďalšie informácie? Pozrite si odpovede na naše najčastejšie otázky a pripravte sa na získanie certifikátu EF Teacher Development Certificate