NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Štúdium v Anglicku

Neexistuje lepší spôsob na štúdium angličtiny, ako tento jazyk študovať priamo v Anglicku — domove anglického jazyka. Môžete si vybrať zo širokej ponuky anglických kurzov prebiehajúcich po celej krajine, od Manchestru až po Londýn. Študentom pomáhame vzdelávať sa v angličtine už od roku 1965. Vďaka tejto hlbokej tradícii môžete počítať s tým, že štúdium angličtiny v Anglicku sa Vám vryje do pamäti a stane sa nezabudnuteľným pobytom Vášho života.

Štúdium v Anglicku
EF ACADEMY – <span>International Boarding Schools</span>

EF ACADEMY – International Boarding Schools

14 - 19 rokov
1-4 roky
Stredoškolský diplom zo zahraničia
Získaj svoj medzinárodný stredoškolský diplom v našom EF Academy kampuse v UK alebo USA
Destinácia: Anglicko
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Anglicko
Mesto: BournemouthLondýnCambridgeOxford BrightonManchesterEastbourne
EF Prázdninové jazykové pobyty

EF Prázdninové jazykové pobyty

10 - 14 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd
Užite si jazykové vyučovanie v bezpečnom prostredí jazykového tábora počas Vašej prvej cesty do zahraničia.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Dauntsey'sIsle of WightRookesbury
EF Prázdninové jazykové pobyty

EF Prázdninové jazykové pobyty

14 - 17 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd
Vycestujte do zahraničia v skupine do EF Global Village a spoznajte ľudí z celého sveta.
Destinácia: Anglicko
Mesto: CambridgeLondýnBrightonBristolBournemouthTorquayIsle of Wight
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Anglicko
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.

Štúdium v Anglicku

Štúdium angličtiny v Anglicku je tá najprirodzenejšia cesta, ako Vašu angličtinu rýchlo a účinne zdokonaliť. Neexistuje žiadna lepšia náhrada pre hlbšie ponorenie sa do štúdia angličtiny v zahraničí. Štúdium angličtiny v Anglicku, to je získanie sebadôvery v anglickom jazyku v rôznych situáciách. V Anglicku máme viac ako 20 škôl a prázdninových centier v rámci celej krajiny a ponúkame pestrú ponuku programov, od prázdninových jazykových táborov pre deti na Isle of Wight po intenzívny jazykový pobyt pre študentov a dospelých v Cambridge. Vždy sa budete môcť spoľahnúť na náš profesionálny prístup a vysoké vzdelávacie štandardy počas celého štúdia, bez ohľadu na to, akú destináciu si vyberiete a ako dlho budete chcieť študovať.

Mestá v Anglicku

Aj keď je Anglicko kompaktné, je to veľmi rozmanitá krajina. Štúdium v Anglicku Vám umožní spoznať mesto, v ktorom budete počas pobytu bývať. Južné pobrežie je posiate malými mestami, ktoré sú po celé stáročia obľúbenými prázdninovými destináciami. Brighton je vhodné miesto pre kreatívne typy ľudí, ktorí preferujú nekonvenčné malé mestá. Bournemouth je najväčšie letovisko na južnom pobreží a je to obľúbená víkendová destinácia pre obyvateľov Londýna. Manchester a Londýn ponúkajú vynikajúcu mestskú atmosféru. Oxford a Cambridge sú zase známe pre svoje prvotriedne univerzity. Nech už sa rozhodnete pre akékoľvek štúdium angličtiny v Anglicku, vždy od nás dostanete tú najlepšiu možnú kvalitu výučby, ktorá je vedená certifikovanými a skúsenými lektormi.