NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Výmenné pobyty v Anglicku

Výmenný pobyt v Anglicku neznamená nič iné, ako zlepšenie úrovne Vašej angličtiny a zároveň spoznávanie novej kultúry. Zažite na vlastnej koži pravý britský život v hostiteľskej rodine alebo si vyberte ubytovanie v študentskej rezidencii, pokiaľ hľadáte v rámci pobytu viac voľnosti. Akýkoľvek výmenný pobyt v Anglicku si vyberiete, vždy sa budete môcť spoľahnúť na perfektne zorganizované výlety a prvotriedne anglické vedenie a výučbu.

Výmenné pobyty v Anglicku
EF ACADEMY – <span>International Boarding Schools</span>

EF ACADEMY – International Boarding Schools

14 - 19 rokov
1-4 roky
Stredoškolský diplom zo zahraničia
Získaj svoj medzinárodný stredoškolský diplom v našom EF Academy kampuse v UK alebo USA
Destinácia: Anglicko
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Anglicko
Mesto: BournemouthLondýnCambridgeOxford BrightonManchesterEastbourne
EF Prázdninové jazykové pobyty

EF Prázdninové jazykové pobyty

10 - 14 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd
Užite si jazykové vyučovanie v bezpečnom prostredí jazykového tábora počas Vašej prvej cesty do zahraničia.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Dauntsey'sIsle of WightRookesbury
EF Prázdninové jazykové pobyty

EF Prázdninové jazykové pobyty

14 - 17 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd
Vycestujte do zahraničia v skupine do EF Global Village a spoznajte ľudí z celého sveta.
Destinácia: Anglicko
Mesto: CambridgeLondýnBrightonBristolBournemouthTorquayIsle of Wight
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Anglicko
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.

Výmenný pobyt v Anglicku

Zdokonaliť si úroveň Vašej angličtiny a prežiť anglickú kultúru na vlastnej koži – toto všetko môžete zažiť, ak sa prihlásite na naše výmenné pobyty v Anglicku. Naše študijné programy kombinujú výučbu, exkurzie, organizované aktivity a samozrejme aj osobný voľný čas, aby ste sa počas pobytu nielen učili cudzí jazyk, ale aj spoznali okolie a mesto, v ktorom budete žiť. Angličtinu vyučujeme už od roku 1965, takže naše metódy výučby sú moderné a vyspelé. Ak sa rozhodnete pre náš výmenný pobyt v Anglicku, pomôžeme Vám s každými potrebnými krokmi, od príprav na cestu, až po úspešné absolvovanie kurzu. Ponúkame pestrý výber kurzov v rôznych dĺžkach trvania a intenzitách. Vybrať si môžete aj typ ubytovania — v anglickej rodine alebo v študentskej rezidencii — takže štruktúru celého výmenného pobytu v Anglicku si vytvoríte podľa vlastných predstáv a prianí.

Výber ubytovania v Anglicku

Výmenné pobyty v Anglicku ponúkajú rôzne možnosti ubytovania — môžete si vybrať ubytovanie v hostiteľskej rodine alebo v študentskej rezidencii. Život v hostiteľskej rodine Vás celkom ponorí do cudzieho jazyka. Váš dočasný domov bude miestom, kde v praxi vyskúšate všetko, čo ste sa naučili počas výučby, a k tomu sa naučíte aj veľa nových slov a fráz. V hostiteľskej rodine dostanete aj možnosť vybudovať si nové vzťahy s anglickými obyvateľmi. Výmenný pobyt v Anglicku môžete stráviť aj v študentskej rezidencii. Odtiaľ sa ľahšie a rýchlejšie dostanete na lekcie jazyka a čas budete tráviť so študentmi z celého sveta, ktorí budú s vami v rezidencii bývať. Nech už si vyberiete akékoľvek ubytovanie, budete mať na výmenný pobyt v Anglicku nezabudnuteľné spomienky.