Univerzity v zahraničí

Univerzity v zahraničí – štúdium na takejto univerzite znamená, že budete o krok vpred pred ostatnými. Absolvovanie vysokej školy v zahraničí Vám dodá cenné skúsenosti, ktoré v budúcnosti zaručene zvýšia Vaše šance na získanie dobrej práce. Niektoré EF univerzitné programy zaručujú prijatie na jednu z našich partnerských univerzít. To predstavuje skvelú výhodu oproti ostatným uchádzačom, ktorí budú musieť prejsť klasickým prijímacím konaním a preukázať sa získanými diplomami.

Univerzity v zahraničí
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: AnglickoUSAKanadaMaltaAustráliaÍrskoNovy ZélandSingapurJuhoafricka RepublikaŠpanielskoKostarikaFrancúzskoTalianskoNemeckoČínaJaponskoKórea
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: AnglickoUSAKanadaMaltaAustráliaÍrskoNovy ZélandSingapurJuhoafricka RepublikaŠpanielskoKostarikaFrancúzskoTalianskoNemeckoČínaJaponskoKórea
Hult International Business School

Hult International Business School

Bakalárske, magisterské, MBA a Exekutívne vzdelávanie
Získajte obchodný titul na Hulte, ktorých je výťazom nezávislej ceny obchodných škôl a má kampusi po celom svete.
Destinácia: USA

Vysoké školy v zahraničí

Rozhodnúť sa študovať na univerzite v zahraničí je veľký životný krok a musíte si byť naozaj istí, že ste na túto výzvu pripravení. Prihlásenie sa do prípravného univerzitného kurzu je skvelý spôsob, ako si zdokonaliť slovnú zásobu potrebnú k štúdiu, ako si navyknúť na štúdium v cudzom jazyku a ako stráviť čas v novej a cudzej krajine. Ponúkame Vám semestrálne alebo ročné zahraničné prípravné programy a krátkodobé letné školy, takže si môžete vybrať zo všetkých programov práve ten, ktorý bude najviac zodpovedať Vašim predstavám a cieľom. Používajte v zahraničí cudzí jazyk v praxi a staňte sa v ňom sebaistí. Bude sa to hodiť nielen pre Vaše ďalšie štúdium, ale aj pre budúcu kariéru.

Výhody univerzity v zahraničí

Vysoké školy v zahraničí – ak na nich budete študovať, táto skúsenosť bude neskôr ocenená Vašimi budúcimi zamestnávateľmi a bude to pre Vás veľké pozitívum. Vaše jazykové zručnosti sa mnohonásobne zlepšia bez ohľadu na to, aký dlhý čas na našom prípravnom univerzitnom kurze strávite. Zvyknete si na komunikáciu v cudzom jazyku, na riešenie študijných záležitostí a získate tým potrebnú sebaistotu. Univerzity v zahraničí znamenajú aj získanie nových priateľov a kontaktov, ktoré Vám napríklad pomôžu pri hľadaní budúceho zamestnania. Rozhodnúť sa pre dokončenie vysokej školy v zahraničí je dobrá voľba, pretože Vám toto štúdium pomôže absolvovať medzinárodné jazykové skúšky, získať odbornú kvalifikáciu a dodať obrovskú motiváciu do budúceho života.