Univerzity v zahraničí

Univerzita v Južnej Kórei

Univerzita v Južnej Kórei
4.8
716
(716 hodnotení)
4.8

Soul je domovom niekoľkých univerzít, ktoré patria v Ázii medzi tie najprestížnejšie a po celom svete sú známe svojou špičkovou úrovňou. Počas štúdia na juhokórejskej univerzite sami zistíte, ako veľmi si v tejto krajine ľudia vážia vyššie vzdelanie.

Univerzita v Južnej Kórei

Grátis katalóg

Nájsť program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Južná Kórea
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25+ rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Južná Kórea
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16+ rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Južná Kórea

Študentský život v Južnej Kórei

Kórejskí študenti patria medzi tých najsvedomitejších na svete. Je o nich známe, že trávia dlhé hodiny štúdiom, aby dosiahli vytúžené výsledky. Pokiaľ chcete mať skúsenosť z univerzity v krajine, ktorá veľa investuje do budúcnosti mladej generácie, určite stojí za to zvážiť návštevu Južnej Kórey. Aj v prípade, že neviete kórejsky ani slovo, vďaka našim flexibilným jazykovým kurzom budete žiť a hovoriť ako domáci obyvatelia skôr, ako sa nazdáte.

V Kórei sa ľudia riadia heslom "work hard, play hard." O tamojších študentoch je známe, že sú v štúdiu veľmi usilovní, ale zároveň vedia, ako si skvele užiť voľný čas. Ak sa stanete študentom juhokórejskej univerzity, s nudnými víkendmi je koniec. Či už pôjdete spoznávať iné časti krajiny, budete si užívať K-Pop koncert v Soule alebo vyrazíte objavovať nové trendy do miestnych podzemných nákupných centier, v každom prípade si budete študentský život v Kórei maximálne užívať. Okrem toho, že sa naučíte jazyk, budete mať aj príležitosť venovať sa rôznym zábavným mimoškolským aktivitám. Kórejci veľmi radi športujú — milujú hlavne baseball a volejbal. Väčšina univerzít má svoj vlastný tím, ku ktorému sa môžete pridať. Jednoducho, ​​študijný pobyt v Južnej Kórei je dokonalou príležitosťou, ako si môžete užiť všetko, čo Vám táto krajina ponúka.

Ako pomôže skúsenosť z kórejskej univerzity Vašej kariére

Prestížne juhokórejské univerzity majú po celom svete vynikajúcu povesť a sú známe svojimi vysokými akademickými štandardmi. Ak strávite na niektorej z nich jeden rok, nielenže si rozšírite repertoár svojich zručností o ďalší jazyk, ale získate aj profesionálne zručnosti, ktoré významne vylepšia Váš životopis. V dnešnom globalizovanom svete hľadajú zamestnávatelia kandidátov so znalosťou iných kultúr a skúsenosťami zo sveta. Či už plánujete v budúcnosti pracovať v nadnárodnej kórejskej spoločnosti alebo nie, rok strávený na jednej z juhokórejských univerzít sa vo Vašej kariére rozhodne nestratí.