Výmenné pobyty v Južnej Kórei

Výmenné pobyty v Južnej Kórei
4.9
837
(837 hodnotení)
4.9

Výmenný pobyt v Južnej Kórei je úžasná príležitosť, ako prepojiť štúdium cudzieho jazyka s cestovaním. Či už študujete na strednej škole alebo na univerzite, pomôžeme Vám celý pobyt skoordinovať tak, aby ste mali istotu, že nijako nenaruší Vaše študijné plány doma.

Výmenné pobyty v Južnej Kórei

Grátis katalóg

Nájsť program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Južná Kórea
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25+ rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Južná Kórea
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra alebo na individuálnom kurze s flexibilnou dĺžkou štúdia.
Destinácia: Južná Kórea
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16+ rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Južná Kórea

Mimoškolské aktivity pre účastníkov výmenných pobytov v Južnej Kórei

Južná Kórea je po celom svete známa svojím vynikajúcim systémom vzdelávania, čo napokon počas svojho výmenného ročného pobytu budete môcť skúsiť aj sami. Kórejskí študenti kladú veľký dôraz na známky a študijné výsledky, ale nebojte sa — budete mať dosť príležitostí na strávenie voľného času a spoznávanie nových ľudí. Ročný výmenný pobyt v Južnej Kórei Vám umožní spoznať pestrú kultúru tejto krajiny a zároveň dosiahnuť výborné študijné výsledky.

Väčšina juhokórejských študentov zvyčajne trávi popoludnie rôznymi zaujímavými mimoškolskými aktivitami, od taekwonda a hapkida až po tanečné hodiny v štýle K-Pop. Možno sa počas výmenného pobytu v Južnej Kórei nadchnete pre niečo úplne nové, čo ste doteraz nepoznali. Skombinujte svoje štúdium s nejakou mimoškolskou aktivitou — naučíte sa niečo nové, nájdete si medzi Kórejcami nových priateľov a budete mať príležitosť rozvíjať aj Vaše jazykové schopnosti. Vďaka týmto mimoškolským aktivitám vyťažíte zo svojho ročného pobytu v Kórei maximum.

Užite si rozmanitosť štyroch ročných období počas ročného výmenného pobytu v Kórei

Južná Kórea je preslávená výrazným striedaním štyroch ročných období a neustálymi premenami prírody. Či už máte najradšej jar, leto, jeseň alebo zimu, počas ročného výmenného pobytu v Soule si budete môcť užiť z každého zo štyroch ročných období to najlepšie. Na jar si nesmiete nechať ujsť festivaly kvitnúcich čerešní, kedy je v uliciach plno hudby a dobrého jedla. Keď potom teploty v lete stúpnu, choďte sa spolu s ostatnými kúpať na pláže v Gangwon-do, alebo si vychutnávajte bingsu: tradičný kórejský dezert s ľadovou drťou. Za najlepšiu sezónu na návštevu Kórey je považovaná jeseň, kedy sa celá krajina nádherne zafarbí karmínovou farbou lístia. V tomto období využite príjemné teploty a vyrazte do hôr. V zime klesajú v Kórei teploty pod nulu, preto by ste mali navštíviť lyžiarske strediská v blízkosti Soulu. Kórejcom rozhodne nie sú cudzie ani zimné športy, pretože sa v Pchjongčchang v roku 2018 budú konať zimné olympijské hry. V priebehu svojho pobytu by ste ich mali vyskúšať čo najviac. Počas svojej ročnej návštevy tejto krajiny zažijete toľko veľa vecí, že vám všetky štyri ročné obdobia doslova preletia pred očami.