NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Programy v USA

Ak by ste radi vyrazili na štúdium v zahraničí do USA, ponúkame Vám širokú škálu programov, z ktorých si môžete vybrať ten pravý. Preskúmajte naše jazykové pobyty a jazykové kurzy v USA a učte sa angličtinu v akreditovanej EF anglickej škole. Stredoškolskí študenti môžu navštevovať našu súkromnú internátnu školu v New Yorku alebo sa prihlásiť do programu Príprava na univerzitu alebo iného univerzitného programu. Nech už si v USA vyberiete akýkoľvek program, môžete si byť istí, že budete odchádzať s hlbším porozumením americkej kultúry.

Programy v USA

EF ACADEMY

14 - 19 rokov
1-5 rokov
Internátne školy
Študujte a spoznajte študentov 75-tich národností. Získajte medzinárodne uznávaný diplom a prístup na špičkovú zahraničnú univerzitu.
Destinácia: USA
Mesto: New YorkLos Angeles

Hult International Business School

18+ rokov
Bakalárske, magisterské, MBA a exekutívne vzdelávanie
Získajte obchodný titul na Hulte, ktorých je výťazom nezávislej ceny obchodných škôl a má kampusi po celom svete.
Destinácia: USA
Mesto: New YorkBoston

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: USA
Mesto: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSan FranciscoSan DiegoBostonSanta BarbaraSeattle

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na individuálnom a flexibilnom kurze alebo v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra.
Destinácia: USA
Mesto: New YorkSanta Barbara

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: USA
Mesto: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSan FranciscoSan DiegoBostonSanta BarbaraSeattle

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: USA
Mesto: New YorkLos AngelesMiamiHonoluluSan FranciscoSan DiegoBostonSanta BarbaraSeattle

Študentské výmenné programy

Ísť na výmenný program do USA je nezabudnuteľný zážitok, či už tam zostanete mesiac, alebo rok. Pre niektorých ľudí je primárnym cieľom naučiť sa angličtinu. Ak je to aj Váš prípad, môžete začať na jazykovom tábore v USA. Iní chcú v prvom rade získať titul. V takom prípade máte tiež niekoľko možností. Nezáleží na tom, čo chcete dosiahnuť. Každý, kto sa zapíše do nášho programu, sa pripravuje na svoju budúcnosť tým, že si osvojuje nové zručnosti a znalosti, zatiaľ čo sa vystavuje medzinárodným vplyvom. Lepšia investícia neexistuje.

Americký zážitok

S našimi prípravnými kurzami môžete študovať na univerzite v USA, čo je najlepší spôsob, ako spoznať americkú kultúru a preskúmať túto rozmanitú krajinu. Je veľa vecí, ktoré tu môžete vidieť a zažiť, je veľa sviatkov, ktoré môžete osláviť, a veľa priateľov, ktorých môžete spoznať. Život v hostiteľskej rodine je jeden z najlepších spôsobov, ako zažiť autentickú atmosféru amerického rodinného života. Ale aj keď sa ubytujete v apartmáne alebo študentskej rezidencii, kultúru absorbujete rovnako. Keď budete v USA, nezabudnite si vyhradiť nejaký čas na cestovanie. Zem je rozmanitá a rozhodne ju nespoznáte, pokiaľ ju nevyrazíte preskúmať.