Univerzita v Oxforde

Univerzita v Oxforde
4.5
518
(518 hodnotení)
4.5

Je univerzita v Oxforde práve tým miestom, kde by ste chceli študovať? Pripravte sa na ňu v rámci špeciálnych kurzov, ktoré Vám ušijeme na mieru. Naše programy zahŕňajú univerzitnú prípravu, prípravu na magisterské alebo doktorandské štúdium, ale aj napríklad krátkodobé anglické programy pre univerzitných študentov. Na Oxfordskú univerzitu už bolo prijatých niekoľko našich študentov.

Univerzita v Oxforde

Univerzita v Oxforde

Grátis katalóg

Nájsť program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Oxford
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Oxford
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Oxford

Univerzita Oxford

Ak snívate o akademickom štúdiu, príprava na Oxfordskú univerzitu bude splnením Vášho sna. Univerzita Oxford je najstaršia univerzita v Anglicku známa svojimi tradíciami. Oxford je aj destinácia, ktorá láka turistov a študentov z celého sveta. Vyberte si prípravný kurz, zdokonaľte si svoje jazykové schopnosti a vyskúšajte pravý študentský život v Oxforde. Nasledujte kroky Alberta Einsteina, kráľa Edwarda VIII. alebo T. S. Eliota a prihláste sa na prípravný program na univerzitu v Oxforde ešte tento rok.

Život na univerzite

Keď človek uvažuje o štúdiu na univerzite, je to skvelé pre jeho budúcnosť. Budeme testovať Vaše akademické schopnosti, pretože Vaše jazykové zručnosti budú musieť byť na tej najlepšej úrovni, aby ste štúdium zvládli. Aby ste sa nepustili do štúdia rýchlo a bez prípravy, ponúkneme Vám prípravný kurz na univerzitu v Oxforde, počas ktorého si zvyknete na nový život a štúdium v Anglicku. Budete obklopení študentmi z celého sveta, vytvoríte si nové priateľstvá a budete sa spoločne učiť. Či už ste študentom strednej školy a chcete sa pripravovať na Oxfordskú univerzitu, alebo ste absolvent vysokej školy a plánujte magisterské štúdium v zahraničí, u nás nájdete vždy ten správny kurz, ktorý Vám pomôže dosiahnuť stanovené ciele.