Štúdium v zahraničí

Štúdium v Južnej Kórei

Štúdium v Južnej Kórei
4.7
969
(969 hodnotení)
4.7

Ak hľadáte skvelú príležitosť na štúdium v zahraničí, ktorú bude mať vo svojom životopise len málokto, skúste sa zamerať na Južnú Kóreu. Štúdium v ​​cudzej krajine je fantastická príležitosť na cestovanie a spoznávanie novej kultúry. Súčasne budete pokračovať vo svojom vlastnom študijnom programe. V čase globalizácie sa začína čoraz viac študentov pozerať ďaleko za hranice a krajiny ako Južná Kórea sú doteraz pomerne málo preskúmané.

Nájsť program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra alebo na individuálnom kurze s flexibilnou dĺžkou štúdia.
Destinácia: Južná Kórea
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Južná Kórea
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25+ rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Južná Kórea
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16+ rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Južná Kórea

Študujte v zahraničí — v Južnej Kórei

Veľa zahraničných študentov, ktorí sa rozhodnú pre štúdium v ​​Južnej Kórei, prichádza do krajiny s nulovou znalosťou jazyka. Ak ste v podobnej situácii, nemusíte mať obavy, že vás podobná neznalosť bude obmedzovať — ​​ak sa prihlásite do nášho študijného programu v zahraničí, budete si môcť k svojmu štúdiu pridať aj kurzy kórejčiny, bez ohľadu na Vašu momentálnu jazykovú úroveň. Ak s týmto jazykom iba začínate, prevedieme Vás všetkým, čo budete potrebovať vedieť — od spôsobu čítania hangul (kórejského písma), základnej slovnej zásoby až po pokročilú gramatiku. Váš každodenný život v Kórei Vám dá nielen oveľa väčší zmysel, ale znalosť kórejčiny bude skvele vyzerať aj vo Vašom životopise! Vyberte si z našej ponuky zahraničného štúdia v Južnej Kórei a po kórejsky budete hovoriť skôr, ako sa nazdáte!

Študentský život v Soule

Niektoré univerzity v Soule patria v Ázii k tým najuznávanejším. Študentom ponúkajú všetko, na čo si len spomenú. Štvrte ako Hongdae sú plné obchodov s poslednými výstrelkami módy, kde si študenti dbajúci na svoj zovňajšok môžu ľahko a lacno zaobstarať niečo nové na seba, a udržať si svoj štýl. Tí, ktorí sa naopak potrebujú sústrediť predovšetkým na štúdium, nájdu veľa pekných kaviarní s jedinečnou atmosférou, v ktorých je vždy dostatok miesta aj pre notebook. Študenti v Soule radi trávia voľný čas spoločne, obzvlášť obľúbené sú miestnosti určené pre hranie hier a príjemné reštaurácie. Počas štúdia v Soule budete mať vždy na výber!