NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Malage

Jazykové kurzy v Malage znamenajú zlepšenie úrovne Vašich jazykových schopností priamo v srdci tohto krásneho španielskeho mesta. Mesto je známe ako obľúbená turistická destinácia kvôli krásnemu slnečnému svitu, piesočnatým plážam a veľkému množstvu hotelov a barov. V Malage sa nachádzajú aj mnohé historické a kultúrne atrakcie. Kurz na jazykovej škole v Malage sa stane nezabudnuteľným zážitkom Vášho života.

Jazykové pobyty a kurzy v Malage

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Španielsko
Mesto: Malaga

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na individuálnom a flexibilnom kurze alebo v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra.
Destinácia: Španielsko
Mesto: Malaga

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Španielsko
Mesto: Malaga

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Španielsko
Mesto: Malaga

Jazykový pobyt v Malage

Jazykové pobyty v Malage Vás dostanú priamo na slnečnú pláž alebo na rôzne párty, vďaka ktorým Malaga tak žije. Študijný pobyt v Malage kombinuje klasickú výučbu španielčiny s veľkou dávkou zábavy vo výučbe mimo nej. Pre naozajstný pokrok v španielčine a pre najlepšie strávené prázdniny neexistuje lepší výber než je Malaga.

Letné kurzy v Malage

Ak chcete stráviť leto v blízkosti pláže, prihláste sa ešte dnes na naše letné kurzy v Malage. V slnečnom a tropickom podnebí sa budete učiť španielsky a zároveň si užijete veľkú zábavu a večerné party. EF letné kurzy v Malage, to je aj získanie množstva nových priateľov z celého sveta a individuálny prístup v rámci vyučovania.