NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Paríži

Ponúkame Vám širokú škálu jazykových pobytov v Paríži, od klasických a všeobecných, až po intenzívne kurzy, s ktorými sa do jazyka úplne ponoríte. Naše jazykové kurzy v Paríži znamenajú modernú výučbu francúzštiny, exkurzie, prehliadky Paríža, hodiny varenia a mnoho ďalších aktivít. Naša jazyková škola v Paríži je umiestnená v zrekonštruovanej budove z 19. storočia, len pár krokov od Galeries Lafayette a Opery Garnier.

Jazykové pobyty a kurzy v Paríži

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Francúzsko
Mesto: Paríži

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Francúzsko
Mesto: Paríži

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Francúzsko
Mesto: Paríži

Jazykový pobyt v Paríži

Študijný pobyt v Paríži je tou najlepšou cestou, ako skombinovať štúdium francúzštiny s nezabudnuteľnými zážitkami. Jazykový pobyt v Paríži znamená každodennú komunikáciu vo francúzskom jazyku v rámci lekcií a zaujímavých kurzov s typickou kultúrnou tematikou, ako je napríklad francúzska kuchyňa alebo filmy. Je to aj množstvo ďalších voľnočasových aktivít alebo exkurzií, ktoré Vám pomôžu preskúmať Paríž a ďalšie francúzska miesta.

Letné kurzy v Paríži

Prihláste sa na francúzsky letný kurz a Paríž bude len Vaša! Naše letné kurzy v Paríži ponúkajú intenzívne kurzy francúzštiny pre začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých. Kombinujeme kultúrne exkurzie a zaujímavé jazykové kurzy v rôznych odvetviach, napríklad francúzska história, kuchyňa alebo filmy.