Jazykové pobyty a kurzy v Londýne

Londýn je obľúbeným miestom pre jazykové pobyty. Zdá, že jazykové školy sú takmer na každom kroku. Od anglickej kultúry a histórie, cez nakupovanie a nočný život, Londýn predstavuje jedno z najlepších miest na štúdium na svete. Naše kurzy angličtiny v Londýne už úspešne naučili angličtinu tisíce študentov. Stanete sa s jedným z nich aj Vy?

Jazykové pobyty a kurzy v Londýne
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Londýn
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Londýn
EF Prázdninové jazykové pobyty

EF Prázdninové jazykové pobyty

14 - 17 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd
Vycestujte do zahraničia v skupine do EF Global Village a spoznajte ľudí z celého sveta.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Londýn

Jazykové pobyty v Londýne

Londýn je jedno z najviac multikultúrnych miest na svete a je na čele hneď v niekoľkých odboroch. Je to predovšetkým móda, dizajn, divadlo, umenie, kuchyňa a financie. Jazykový pobyt v Londýne, to je veľmi známy pojem. Či sa jedná o krátkodobé alebo dlhodobé kurzy, všetky druhy priťahujú študentov z celého sveta. Ak ste pracujúci človek, ktorý hľadá nové príležitosti, alebo ste študent a chcete zažiť svoj prvý zahraničný pobyt, jazykové kurzy v Londýne sú zaručenou cestou, ako sa s angličtinou spriateliť, zatiaľ čo budete spoznávať jedno z najkrajších miest sveta.

Možnosti ubytovania v Londýne

Londýn je najkozmopolitnejšie európske mesto. Je veľmi rozľahlé a nájsť tu prijateľné miesto na bývanie nie je práve najjednoduchšie. Ale my sa o to na Vašom jazykovom kurze v Londýne postaráme. Bývajte v hostiteľskej rodine a zdieľajte svoje príbehy pri večeri so svojimi novými rodinnými príslušníkmi. Ak viac preferujete nezávislý život, ubytujte sa v študentskej rezidencii. Anglický kurz na jazykovej škole EF v Londýne znamená nájdenie si nových priateľov z celého sveta, s ktorými spoznáte mesto a jeho okolie.