Štúdium v Japonsku

Štúdium v Japonsku predstavuje stret tradičného a moderného sveta. Tokio je jedno z najväčších miest na zemi. Ak si vyberiete náš študijný program v Japonsku, ľahko sa stanete jeho súčasťou. Štúdium v Japonsku je kombinácia kurzov japončiny s kultúrnymi aktivitami, cestovaním a samozrejme aj dostatkom Vášho osobného času.

Štúdium v Japonsku
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Japonsko
Mesto: Tokio
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Japonsko
Mesto: Tokio

Programy podľa obľúbených destinácií

Štúdium v Japonsku

Tokio je obrovské mesto s mnohými štvrťami, ktoré Vaše štúdium v Japonsku obohatí a krajina sa tak stane Vaším druhým domovom. Navštívte Imperial Palace v Hibi alebo sa prechádzajte po dizajnérskych obchodoch v Ginze. Učíte sa japonsky kvôli práci? Potom sa vydajte do Nihombashi a navštívte tokijský Stock Exchange. V Akihabara nájdete všetky elektronické zariadenia, na ktoré si len spomeniete, v Shinjuku zase zažijete pravý japonský nočný život. Každá časť Tokia má svoje čaro. Vyskúšate aj miestne špeciality, na ktorých si pochutnáte. Zdá sa to neuveriteľné, ale toto všetko bude Vaše štúdium v Japonsku zahŕňať.

Nezabudnuteľná životná skúsenosť

Môžete si vybrať, či budete chcieť bývať v hostiteľskej rodine, alebo v študentskej rezidencii. V rodine si užijete autentickosť, domáce jedlo a budete mať skvelú príležitosť na každodenné trénovanie japončiny v najrôznejších situáciách. Vaša rodina Vám poskytne tipy na voľný čas a ukáže Vám Japonsko z iného uhla pohľadu. Dobrou voľbou je aj študentská rezidencia. Štúdium v Japonsku bude viac nezávislé a budete bývať so študentmi z celého sveta. Či už si vyberiete rodinu alebo rezidenciu, Vaše štúdium v Japonsku bude vždy prebiehať v príjemnom prostredí a budete sa tu cítiť takmer ako doma.