Štúdium v Austrálii

Štúdium v Austrálii — to je štúdium v krajine kontrastov. Od vyprahnutého vnútrozemia po osviežujúce dažďové lesy, od kozmopolitných miest po ohromujúce pláže, Austrália je plná prekvapení. Štúdium angličtiny v Austrálii bude nezabudnuteľnou skúsenosťou. Ponúkame študijné programy v rámci celej krajiny a je len na Vás, ktorý kurz si vyberiete!

Štúdium v Austrálii
EF Jazykový rok v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Austrália
Mesto: BrisbanePerthSydney
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

16 + rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Austrália
Mesto: BrisbanePerthSydney
EF Prázdninové jazykové pobyty

EF Prázdninové jazykové pobyty

14 - 17 rokov
2-4 týždne
skupinový zájazd
Vycestujte do zahraničia v skupine do EF Global Village a spoznajte ľudí z celého sveta.
Destinácia: Austrália
Mesto: Cairns

Programy podľa obľúbených destinácií

Štúdium v Austrálii

Nezáleží na tom, odkiaľ pochádzate, štúdium v Austrálii Vás vždy milo prekvapí. Štúdium angličtiny v Austrálii Vám dopraje veľa voľného času na to, aby ste si užili odlišnosť tejto krajiny. Môžete sa naučiť surfovať v jednej z najznámejších vôd austrálskeho pobrežia alebo môžete šnorchlovať a potápať sa v prekrásnych farebných koralových útesoch. Môžete dobrovoľne pracovať a vypomáhať na ranči veľkom ako celé Belgicko alebo sa vydať na dobrodružstvo k Uluru. Štúdium v Austrálii si môžete spestriť aj cestou vlakom okolo celej krajiny (cesta trvá týždeň!), návštevou viníc v Perthe alebo pešou túrou tropickým lesom v okolí Darwinu. Ak už budete vo svojom voľnom čase robiť čokoľvek, štúdium v Austrálii Vás rozhodne nudiť nebude.

Dlhodobé štúdium v Austrálii

Či už na semester, alebo na celý rok, štúdium v Austrálii je podmienené študentskými vízami. S nimi budete počas svojich štúdií môcť pracovať na polovičný úväzok alebo Vám pomôžeme vyhľadať dobrovoľnú stáž v odbore, ktorý Vás zaujíma. Štúdium angličtiny v Austrálii môžete využiť aj ako prípravu na štúdium v jednej z austrálskych univerzít. Môžeme Vám pomôcť s hľadaním správnych univerzitných programov, spoločne pripravíme prihlášku a poskytneme akademické referencie. A ak je Vaším cieľom práca v Austrálii, v tomto smere Vám môžeme takisto pomôcť. Štúdium v Austrálii môžete zamerať na obchodnú angličtinu alebo si vybrať ďalšie programy, ktoré Vám zlepšia úroveň Vášho životopisu a zvýšia sa Vám príležitosti do budúcnosti.