Jazykový tábor

Jazykový tábor v Južnej Kórei

Jazykový tábor v Južnej Kórei
4.3
899
(899 hodnotení)
4.3

Zúčastnite sa na letnom tábore v Južnej Kórei a na tohtoročné letné prázdniny nikdy nezabudnete! V našej ponuke nájdete rôzne tábory, vhodné pre stredoškolákov a vysokoškolákov, ktorí by radi spoznali kórejskú kultúru a zároveň vykročili v ústrety medzinárodnej kariére.

Jazykový tábor v Južnej Kórei

Grátis katalóg

Nájsť program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Južná Kórea
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra alebo na individuálnom kurze s flexibilnou dĺžkou štúdia.
Destinácia: Južná Kórea

Urobte niečo pre svoju budúcu kariéru — choďte na letný tábor do Južnej Kórey

. Naše letné tábory v Južnej Kórei lákajú študentov zo všetkých kútov sveta, takže si tu určite nájdete priateľov z rôznych krajín. Ak chcete stráviť svoje letné prázdniny zmysluplne, skontaktujte sa s nami ešte dnes a získajte o našich letných táboroch v Južnej Kórei ďalšie informácie

Naše letné jazykové tábory v Južnej Kórei sú zostavené tak, aby pomáhali rozvíjať aj Vaše profesijné zručnosti. Ak študujete na vyššej odbornej alebo vysokej škole, účasť na jednom z našich letných táborov Vám pomôže otvoriť cestu k medzinárodnej kariére. Nielenže budete mať možnosť učiť sa kórejsky priamo v hlavnom meste Soule, kde to naozaj žije, ale budete mať aj príležitosť zúčastniť sa nejakej stáže alebo sa do nej zapojiť ako dobrovoľník. A ak chcete po ukončení vysokoškolského štúdia pracovať pre jednu z kórejských firiem, naše letné jazykové tábory Vás naučia plynule komunikovať a dajú vám takú znalosť odboru, ktorú budete pre úspech vo Vašej budúcej kariére potrebovať.

Strávte leto v letnom tábore v Soule

Letné teploty sa v Soule šplhajú na maximum. Večer po skončení Vášho denného programu v našom letnom tábore môžete vyraziť do mesta a užívať si príjemnú večernú atmosféru alebo spoznávať pestrý nočný život mesta. Či už zatúžite po popíjaní kokteilov v jazzovom bare na streche reštaurácie v Gangnamu alebo si budete chcieť vypočuť nejakú miestnu hudbu v Hongdae, v Soule sa skrátka nikdy nebudete nudiť. Počas voľných dní si zájdite do nejakej kaviarne a ochutnajte bingsu: sladký dezert s ľadovou drťou, ktorý je pre Kórejčanov najobľúbenejším letným občerstvením. Môžete ísť aj na neďaleké pláže v Gangwon-do alebo vyraziť za vodnými športmi k rieke Han. Soul je počas celého roka veľmi živé veľkomesto, ale najviac ožíva práve počas horúcich letných mesiacov. Zúčastnite sa nášho letného tábora v Soule a čaká Vás nezabudnuteľné leto!