Jazykový tábor

Anglický jazykový tábor

Anglický jazykový tábor
4.8
1387
(1 387 hodnotení)
4.8

Anglické tábory v zahraničí znamenajú každodenné používanie angličtiny a neobyčajné prázdniny s novými priateľmi. Naše anglické tábory pre deti prebiehajú po celom svete, od Kalifornie po Austráliu. Každý EF anglický tábor kombinuje jazykovú výučbu so športom a ďalšími aktivitami, aby boli prázdniny pre deti výnimočné a nezabudnuteľné.

Nájsť program

EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10-14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra alebo na individuálnom kurze s flexibilnou dĺžkou štúdia.
Destinácia: USAAnglickoMaltaKanadaÍrskoAustráliaJužná AfrikaSingapurNový Zéland
EF Jazykové pobyty v zahraničí

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14-25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: USAAnglickoMaltaKanadaÍrskoAustráliaJužná AfrikaSingapurNový Zéland

Anglické tábory

Pokiaľ máte záujem o zdokonalenie Vašej angličtiny a o nezabudnuteľné prázdniny, anglický tábor bude perfektnou voľbou. Ak si pre anglický tábor vyberiete akúkoľvek destináciu, môžete cestovať so skupinkou študentov z Vašej krajiny, kým nespoznáte nových priateľov z celého sveta. Počas Vášho pobytu v zahraničí si vytvoríte nové priateľstvá a spomienky. Pozitívnu zmenu v zdokonaľovaní Vašej angličtiny spoznáte veľmi rýchlo. Ponúkame rôzne varianty pobytov — anglické tábory pre deti aj starších študentov. Vyberte si ten správny anglický tábor v destinácii, ktorú ste vždy chceli navštíviť, alebo nakombinujte svoje ďalšie špeciálne záujmy s jazykovou výučbou, aby ste z pobytu v zahraničí vyťažili čo najviac.

Prečo študovať angličtinu v zahraničí?

Angličtina je najrozšírenejší jazyk na svete a bežne je na školách vyučovaný ako druhý hlavný jazyk. To je dôvod na to, aby ste sa prihlásili na anglický tábor. Je to skvelý spôsob na učenie angličtiny. Budete študovať s ďalšími študentmi z celého sveta, ktorí na tom budú s jazykom rovnako ako Vy. Rýchlo zistíte, že angličtina sa pre Vás stane potrebnou, a že ju využijete v mnohých rôznych odboroch — vo vzdelávaní, v práci, pri cestovaní a mnohých ďalších aktivitách. Anglické tábory v zahraničí sú oveľa efektívnejšie ako obyčajné sedenie doma pri učebniciach — anglické tábory Vám poskytnú príležitosť využívať angličtinu každý deň v praxi spoločne s Vašimi spolužiakmi a miestnymi obyvateľmi. Takouto formou si angličtinu naozaj rýchlo a jednoducho osvojíte.

Anglické tábory cez prázdniny

Niektoré tábory prebiehajú len cez prázdniny, iné sa začínajú v priebehu celého roka. Každý náš jazykový tábor ponúka prvotriedne kurzy angličtiny, pri ktorých sa deti rozhovoria po anglicky a spoznajú svet! Kladieme veľký dôraz na bezpečnosť a kvalitu vzdelania.