NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Oxforde

Od historického centra po pulzujúci študentský život, mesto Oxford je skvelým miestom pre štúdium anglického jazyka. Naše jazykové kurzy v Oxforde Vás môžu pripraviť na prijímacie skúšky na anglickú univerzitu. Ponúkajú študentom príjemnú atmosféru počas štúdia v jednom z najstarších svetových univerzitných miest. Ak hľadáte serióznu školu, v ktorej si budete môcť zlepšiť úroveň svojej angličtiny, jazyková škola Oxford je tou správnou voľbou.

Jazykové pobyty a kurzy v Oxforde

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Oxford

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Oxford

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Oxford

Jazykový pobyt v Oxforde

Jazykové pobyty v Oxforde sú tou správnou voľbou, keď sa chcete skutočne naučiť po anglicky a chcete v tomto jazyku dosiahnuť veľký pokrok. Ponúkame krátkodobé intenzívne kurzy, ale aj dlhodobé akademické programy — každý študijný pobyt v Oxforde je jedinečný. Vyberte si jeden z našich kurzov aj Vy. Určite nájdete ten pravý, ktorý bude vyhovovať Vašim predstavám a cieľom.

Letné kurzy v Oxforde

Letné kurzy v Oxforde sú perfektná príležitosť, ako na vlastnej koži zažiť Anglicko a zdokonaliť sa pri tom v angličtine. EF letné kurzy v Oxforde si môžete sami prispôsobiť – vyberiete si intenzitu svojho štúdia, dĺžku pobytu a špecializáciu kurzov, aby všetko vyhovovalo Vašim osobným cieľom a požiadavkám.