NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Cambridge

Jazykový kurz v Cambridge je úžasné miesto na štúdium angličtiny. Je to hlavne preto, že je prepojené s bohatou akademickou históriou. Charles Darvin, Isaac Newton alebo Francis Bacon, aj tieto známe osobnosti prechádzali ako študenti cez univerzitné ulice. Nasledujte ich kroky a získajte skúsenosti z akademického prostredia počas kurzu na jazykovej škole v Cambridge!

Jazykové pobyty a kurzy v Cambridge

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Cambridge

EF Jazykové pobyty v zahraničí

10 - 14 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk v zahraničí na individuálnom a flexibilnom kurze alebo v all-inclusive skupine pod vedením EF lídra.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Cambridge

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Cambridge

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Cambridge

Jazykový pobyt v Cambridge

Jazykové pobyty v Cambridge, to sú skvelé prázdniny pre všetkých študentov, ktorí to s angličtinou myslia vážne. Cambridge je mesto známe pre svoju univerzitnú históriu a naša škola túto tradíciu nasleduje. Študijný pobyt v Cambridge môže byť občas aj veľmi intenzívny, ale naši študenti si potom môžu odpočinúť na párty, v meste alebo na výlete do Londýna a jeho okolia.

Užite si leto v Cambridge

Jednou z možností, ako prežiť nezabudnuteľné prázdniny, sú naše letné kurzy v Cambridge. Toto mesto je známe pre svoje výnimočné vzdelávacie inštitúcie. Neexistuje lepší spôsob, ako zvýšiť Vašu motiváciu vo vzdelávaní sa v anglickom jazyku a stráviť niekoľko letných týždňov v Cambridge. EF letné kurzy v Cambridge, to sú noví priatelia z celého sveta a nezabudnuteľné prázdniny.