NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Jazykové pobyty a kurzy v Bournemouth

Krásne okresné mesto Bournemouth na juhu Anglicka je ideálnym miestom pre výučbu anglického jazyka. Naše jazykové kurzy v Bournemouth Vás uvedú do príjemného pravého anglického života. Jazyková škola Bournemouth je plná motivovaných študentov z celého sveta a je tu stále dobrá a pozitívna atmosféra.

Jazykové pobyty a kurzy v Bournemouth

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Bournemouth

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Bournemouth

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Anglicko
Mesto: Bournemouth

Jazykový pobyt v Bournemouth

Učenie sa angličtiny v Anglicku má veľký zmysel. Jazykové pobyty v Bournemouth sú tým správnym spôsobom, ako znalosť Vašej angličtiny zdokonaliť. Budete si môcť aj oddýchnuť aj pri kanály La Manche v blízkosti Isle of Wight. Vďaka študijnému pobytu v Bournemouth začnete hovoriť po anglicky rýchlo a bez ťažkostí.

Leto na juhu Anglicka

Prihláste sa na naše letné kurzy v Bournemouth a zmysluplne využite Vaše prázdniny. Naše letné kurzy v Bournemouth zahŕňajú moderné kurzy angličtiny, ktoré Vás naučia hovoriť anglicky rýchlo a s prehľadom. Ponúkneme Vám aj veľa voľnočasových aktivít organizovaných po vyučovaní, takže si prázdniny s nami určite užijete.