Nový rok, nové dobrodružstvá! Naplánujte si ideálny jazykový pobyt už teraz.
Príprava na certifikát Cambridge English
Príprava na certifikát Cambridge English

Príprava na certifikát Cambridge English

Zvýšte si šancu na prácu alebo získajte možnosť štúdia na univerzite vďaka znalosti jazyka
32 Lekcie/týždeň
(40 min./týždeň )
16 všeobecných lekcií jazyka
04 projektové sekcie
10 lekcií voliteľného predmetu so zameraním na certifikát Cambridge English
02 prednášky
 • Úroveň
  Stredne pokročilý až veľmi pokročilý
 • Začiatok kurzu
  Vybrané pondelky
 • Dĺžka
  10 až 52 týždňov
 • Online prípravný kurz
  Od registrácie
 • Online kurz po skončení
  6 mesiace po skončení kurzu pre všetky základné kurzy anglického kurzu

Popis:
Zdokonaľte počúvanie a čítanie s porozumením, zatiaľ čo si zlepšujete efektívne stratégie testovania. Rozšírte si slovnú zásobu a zlepšite si gramatiku a výslovnosť, aby ste dosiahli úspech na jednej z Cambridgských skúšok. Testy sú zamerané na čítanie, písanie, počúvanie a rozprávanie v angličtine a často sú vykonávané v našich kampusoch.

Kvalifikácia:
Cambridge English poskytuje kvalifikáciu pre študentov anglického jazyka ako súčasť Cambridgeskej univerzity a môže slúžiť ako dôkaz jazykovej spôsobilosti pre prijatie na vysoké školy, pre imigračné úrady alebo pre zamestnávateľov vo väčšine anglicky hovoriacich krajinách.

Naše odborné znalosti:
Sme odhodlaní zabezpečiť, aby naši študenti boli pripravení a mali vhodné znalosti na dosiahnutie špičkových výsledkov. Väčšina našich škôl vo Veľkej Británii a USA sú akreditované skúšobné centrá, čo znamená, že skúšky budú spravované zamestnancami EF a na školách EF, aby ste mali pocit istoty a pohody.

Upozornenie:
Všeobecné lekcie angličtiny môžu trvať niekoľko týždňov, aby poskytli základ pre špecializovanú prípravu na skúšky. Dodatočné dátumy skúšok a kurzy sú ponúkané každý mesiac vo všetkých lokalitách v závislosti od dostupnosti.

Krátkodobá príprava:
Získajte základné testovacie zručnosti a techniky pre úspešné absolvovanie hlavnej zložky skúšok. Maximálny pokrok dosiahnete v kompletnom kurze Príprava na Cambridge English skúšku, ale ak máte obmedzený časový plán, môžete využiť aj krátkodobý prípravný kurz. Začnite ľubovoľný pondelok a pokračujte v štúdiu v nasledujúcich 2 až 8 týždňov v našom areáli v Cambridge a Santa Barbare.

EF Learning Guarantee
Záruka vzdelávania s EF
Každých 6 týždňov postúpite o jednu EF jazykovú úroveň. Ak sa zúčastníte všetkých vyučovacích hodín a vypracujete všetky úlohy a zadania, tak sa budete zlepšovať oveľa rýchlejšie. Naša metóda zaručí, že dosiahnete maximálny pokrok v najkratšom čase. V opačnom prípade môžete študovať zadarmo, až kým sa nezlepšíte. Pozn: Garancia učenia sa platí len pre anglický jazyk.