Príprava na certifikát Cambridge English
Príprava na certifikát Cambridge English

Príprava na certifikát Cambridge English

Zvýšte si šancu na prácu alebo získajte možnosť štúdia na univerzite vďaka znalosti jazyka
32 Lekcie/týždeň
(40 min./týždeň )
16 všeobecných lekcií jazyka
04 projektové sekcie
10 lekcií voliteľného predmetu so zameraním na certifikát Cambridge Exam
02 prednášky
 • Úroveň
  Stredne pokročilý až veľmi pokročilý
 • Začiatok kurzu
  Vybrané pondelky

 • Online prípravný kurz
  Od registrácie
 • Online kurz po skončení
  6 mesiace po skončení kurzu pre všetky základné kurzy anglického kurzu

Popis:
Zdokonaľte počúvanie a čítanie s porozumením, zatiaľ čo si zlepšujete efektívne stratégie testovania. Rozšírte si slovnú zásobu a zlepšite si gramatiku a výslovnosť, aby ste dosiahli úspech na jednej z Cambridgských skúšok. Testy sú zamerané na čítanie, písanie, počúvanie a rozprávanie v angličtine a často sú vykonávané v našich kampusoch.

Kvalifikácia:
Cambridge English poskytuje kvalifikáciu pre študentov anglického jazyka ako súčasť Cambridgeskej univerzity a môže slúžiť ako dôkaz jazykovej spôsobilosti pre prijatie na vysoké školy, pre imigračné úrady alebo pre zamestnávateľov vo väčšine anglicky hovoriacich krajinách.

Naše odborné znalosti:
Sme najväčší administrátori Cambridgeských skúšok na svete. Sme aj odborníci na zabezpečenie toho, aby mali naši študenti vhodné znalosti pre dosiahnutie špičkových výsledkov. Väčšina našich škôl vo Veľkej Británii a USA sú akreditované skúšobné centrá, čo znamená, že skúšky budú spravované zamestnancami EF a na školách EF, aby ste mali pocit istoty a pohody.

Upozornenie:
Všeobecné lekcie angličtiny môžu trvať niekoľko týždňov, aby poskytli základ pre špecializovanú prípravu na skúšky. Dodatočné dátumy skúšok a kurzy sú ponúkané každý mesiac vo všetkých lokalitách v závislosti od dostupnosti.

Krátkodobá príprava:
Získajte základné testovacie zručnosti a techniky pre úspešné absolvovanie skúšky Cambridge Exam. Maximálny pokrok dosiahnete v kompletnom kurze Príprava na Cambridge English skúšku, ale ak máte obmedzený časový plán, môžete využiť aj krátkodobý prípravný kurz. Začnite ľubovoľný pondelok a pokračujte v štúdiu v nasledujúcich 2 až 8 týždňov v našom areáli v Cambridgi a Santa Barbare.

EF Learning Guarantee
Záruka vzdelávania s EF
Každých 6 týždňov postúpite o jednu EF úroveň*Keď sa zúčastníte všetkých svojích hodín a splníte každú úlohu, tak sa môžete zlepšovať oveľa rýchlejšie. Naša metóda zaručí, že dosiahnete maximálny pokrok- inak môžete študovať zadarmo, až kým sa nezlepšíte.*Toto sa môže líšiť pre ostatné jazyky ako angličtina