Zažite semester alebo rok s EF v jednej z 50 krajín sveta. Kontaktujte nás!
EF intenzívny kurz
EF intenzívny kurz

EF intenzívny kurz

Učte sa jazyk čo najrýchlejšie, či už z osobných alebo profesionálnych dôvodov.
32 Lekcie/týždeň
(40 min./týždeň )
16 všeobecných lekcií jazyka
04 projektové sekcie
10 lekcií jazyka voliteľných predmetov
02 prednášky
  • Začiatočník až veľmi pokročilý
    Úroveň
  • Začiatok kurzu
    Každý pondelok po celý rok
  • Dĺžka
    2 až 52 týždňov

Dosiahnite maximálny pokrok
Intenzívny kurz Vám každý týždeň ponúka maximálny počet hodín učenia sa jazyka. Môžete sa tešiť aj na ďalšie možnosti personalizácie, náročné akademické projekty, širokú škálu učiteľov a oveľa viac – výsledkom bude, že Vaše vedomosti budú rásť veľmi rýchlo.

Učte sa jazyk intenzívne
Učte sa jazyk najefektívnejším spôsobom - zlepšovaním jazykových zručností v triede a ich uplatňovaním počas rôznych situácií v bežnom živote. Všetko, čo ste sa naučili ukážete prostredníctvom projektov, do ktorých budete zapojený.

Špeciálne navrhnuté učebné osnovy
Urobte maximálny pokrok počas štúdia s vysoko štruktúrovanou osnovou, vďaka ktorej budete sebavedome rozprávať a písať cudzím jazykom. Vyučovacie hodiny prebiehajú ráno a popoludní a kombinujú výučbu v triede s on-line výučbou.

Ušité na mieru
Náš najobľúbenejší program EF intenzívny kurz môže byť skombinovaný s inými kurzami vrátane EF stáže alebo EF dobrovoľníckou činnosťou. Poskytne Vám flexibilitu, ktorú potrebujete na maximálne využitie Vášho štúdia.

Špecifikujte Vaše štúdium s lekciami SPIN
Náš Intenzívny kurz poskytuje aj maximálny počet lekcií SPIN (celkovo 10 hodín za týždeň), ktoré si môžete prispôsobiť podľa Vašej chuti a konkrétnych záujmov.

EF Learning Guarantee
Záruka vzdelávania s EF
Každých 6 týždňov postúpite o jednu EF úroveň*Keď sa zúčastníte všetkých svojích hodín a splníte každú úlohu, tak sa môžete zlepšovať oveľa rýchlejšie. Naša metóda zaručí, že dosiahnete maximálny pokrok- inak môžete študovať zadarmo, až kým sa nezlepšíte.*Toto sa môže líšiť pre ostatné jazyky ako angličtina