Zažite semester alebo rok s EF v jednej z 50 krajín sveta. Kontaktujte nás!
EF University Foundation Program
EF University Foundation Program

EF University Foundation Program

Príprava na štúdium na anglicky hovoriacej univerzite.

Získajte zručnosti, aby ste uspeli
Náš program EF University Foundation Program Vás dôkladne pripraví na výzvy vysokoškolského vzdelávania. Tento 6-, 9- alebo 11-mesačný program Vám pomôže preklenúť medzeru medzi Vaším doterajším vzdelávaním, a tým, čo Váš čaká na Vami zvolenej medzinárodnej univerzite. Pre spôsobilých študentov je v mnohých krajinách k dispozícii kratší šesťmesačný rýchly kurz.

Špecializovaná výučba
Naučíte sa základné študijné zručnosti, ako je písanie eseje, kritické myslenie a skupinová práca, a pripravíte sa na urobenie potrebných skúšok odbornej spôsobilosti vrátane IELTS, TOEFL a ACT. Poskytne Vám aj prehľad miestnych zvykov a vzdelávacích systémov. Môžete sa špecializovať na štúdium s akademickou výučbou v takých predmetoch, ako je medzinárodná komunikácia, umenie, veda, inžinierstvo a ďalšie.

Garantované prijatie
Študenti, ktorí úspešne absolvovali náš program, majú garantované prijatie na jednu z našich 150 partnerských inštitúcií vo Veľkej Británii, USA, Austrálii, Singapure, Nemecku a Francúzsku. K tomu, aby ste uspeli Vám pomôže špecializovaný univerzitný manažér University Pathway Manager, ktorý Vám povie o prijímacom procese, pomôže Vám s vyhľadávaním vhodných študijných programov, s podaním prihlášky a dodržiavaním termínov.

Naše prestížne partnerské univerzity
Naše dobré vzťahy s univerzitami a vysokými školami po celom svete Vám umožnia vybrať si tú najlepšiu školu. Dôkaz je v našich výsledkoch - 100% našich úspešných absolventov bolo prijatých na našu partnerskú univerzitu alebo sa dostalo na iné prestížne univerzity vrátane Oxfordskej univerzity, University v Cambridge, Londýnskej školy ekonomiky a politických vied, Harvardskej univerzity, Massachusettskej technickej univerzity a Univerzity v Sydney.

EF Learning Guarantee
Záruka vzdelávania s EF
Každých 6 týždňov postúpite o jednu EF úroveň*Keď sa zúčastníte všetkých svojích hodín a splníte každú úlohu, tak sa môžete zlepšovať oveľa rýchlejšie. Naša metóda zaručí, že dosiahnete maximálny pokrok- inak môžete študovať zadarmo, až kým sa nezlepšíte.*Toto sa môže líšiť pre ostatné jazyky ako angličtina