EF Pre-MBA Program

Achieve guaranteed placement in a Master’s or MBA program at a top-ranked international university.

Popis:
Program EF Pre-MBA Vám poskytne anglické a akademické zručnosti potrebné na to, aby ste uspeli v špičkovom programe MBA, ale aj odborné usmernenie o vypracovaní konkurencieschopnej prihlášky.

Ušité na mieru práve pre Vás
Študujte šesť alebo deväť mesiacov akademické predmety, ktoré si vyberiete, napríklad v oblasti medzinárodného obchodu, marketingu, práva, spoločenských vied, atď. Získajte potrebné jazykové, výskumné a študijné zručnosti, ktoré budete potrebovať na to, aby ste uspeli v náročnom anglickom akademickom prostredí. Následne absolvujte štúdium v špecializovaných modulových triedach v akademickej oblasti podľa vášho výberu, ktoré Vás pripravia na získanie postgraduálneho titulu. Pripravíme Vás aj na testy potrebné na prijatie, ako napríklad IELTS, TOEFL, GMAT a GRE.

Špecializovaná podpora od zamestnancov, ktorá vám pomôže uspieť
Súčasťou programu je pridelený manažér University Pathway Manager. Poskytne Vám podporu pri vyhľadávaní, výbere a podaní žiadosti pre prijatie do postgraduálnych programov. Počas celého trvania Vášho EF programu Vám bude tento odborný personál k dispozícii, a bude Vám poskytovať podporu a poradenstvo.

Vyberte si destináciu Vašich snov

Vyberte si nižšie a prečítajte si viac o meste a škole.

Záruka vzdelávania s EF

Zaručujeme, že Vám naša metóda pomôže dosiahnuť maximálny pokrok. Zúčastnite sa všetkých študijných hodín, urobte si všetky úlohy a postúpte o jednu úroveň vyššie každých šesť týždňov - kým sa tak nestane, budete študovať bezplatne.

Cenová ponuka

Take the next step

Katalóg zdarma
Požiadajte si o nezáväznú cenovú kalkuláciu