Sme otvorení - EF garancia bezpečnej výučby počas Covid-19
EF Pre-Master’s
EF Pre-Master’s

EF Pre-Master’s

Získajte vedomosti na úspešné absolvovanie postgraduálneho štúdia.

Popis
Program EF Pre-Masters je ideálny pre študentov, ktorí nepochádzajú z anglicky a nemecky hovoriacich krajín, a ktorí sa chcú dostať do postgraduálneho študijného programu na medzinárodnej univerzite vo Veľkej Británii, USA, Kanade, Austrálii alebo Nemecku. Získajte všetky jazykové a akademické zručnosti potrebné pre postgraduálne štúdium a  sebavedomie, ktoré je potrebné vo zvolenom predmete.

Ušité na mieru práve pre Vás
Študujte 6, 9 alebo 11 mesiacov a vyberte si z akademických predmetov, ako je napríklad medzinárodný obchod, marketing, právo, umenie, dizajn a mnoho ďalších. Počas programu si budete budovať potrebné jazykové, výskumné a študijné zručnosti, aby ste uspeli v náročnom akademickom prostredí. S prípravou na postgraduálne štúdium Vám pomôžu špecializované modulové triedy v kombinácii s prípravou na testy IELTS, TOEFL, GMAT a GRE.

EF Learning Guarantee
Záruka vzdelávania s EF
Zaručujeme, že Vám naša metóda pomôže dosiahnuť maximálny pokrok. Zúčastnite sa všetkých študijných hodín, urobte si všetky úlohy a postúpte o jednu úroveň vyššie každých šesť týždňov - kým sa tak nestane, budete študovať bezplatne.