EF a Olympijské hry

Priateľstvo. Dokonalosť. Rešpekt. Toto sú základné hodnoty olympijského hnutia. Odkedy barón Pierre de Coubertin založil moderné olympijské hry, Medzinárodný olympijský výbor povzbudil mládež a dospelých, aby pracovali na lepšom a pokojnejšom svete.

Toto je poslanie, ktorému v EF dobre rozumieme. Od roku 1988 EF spolupracuje s olympijskými hrami, aby sme navrhli a poskytli množstvo vzdelávacích riešení, ktoré podporujú porozumenie a prepojenie na olympijských a paralympijských hrách. Poskytli sme online jazykové testy pre dobrovoľníkov, navrhli sme digitálne učebné osnovy o športovaní a olympijskom hosťovaní pre študentov a naučili sme odborné jazykové zručnosti organizačné výbory.

Naša olympijská spolupráca zahŕňa nasledovné:

  • Oficiálny dodávateľ jazykových služieb pre Zimné olympijské hry 2022 v Pekingu
  • Oficiálny partner pre služby jazykovej prípravy pre Letné olympijské hry 2020 v Tokiu
  • Oficiálny sponzor vzdelávacích služieb pre Zimné olympijské hry 2018 v Pchjongjangu
  • Oficiálny dodávateľ jazykových služieb pre Letné olympijské hry 2016 v Riu de Janeiru
  • Oficiálny dodávateľ jazykových služieb pre Zimné olympijské hry 2014 v Sochi
  • Oficiálny dodávateľ jazykových služieb pre Letné olympijské hry 2008 v Pekingu
  • Oficiálna jazyková škola pre Letné olympijské hry 1988 v Soule

Zväzok EF a olympijských hodnôt pokračuje dlho po záverečných ceremóniách. Počas celého roka naša americká olympijská zlatá medailistka a veľvyslankyňa olympijských hier DeeDee Trotter cestuje po celom svete, aby poskytla inšpirujúce rozhovory o vodcovstve, vytrvalosti a búraní bariér.

Už viac ako 30 rokov je EF hrdé na to, že podporuje olympijské hodnoty. Keďže sa pozrieme dopredu na Tokiu 2020, sme nadšení, že budeme pokračovať v našej histórii a dedičstve s olympijskými hrami, pretože spoločne budeme prepájať širšie a rozmanitejšie skupiny obyvateľstva a vytvoríme zážitky, ktoré skutočne otvoria svet.