NAŠE ŠKOLY SÚ OTVORENÉ! Kontaktujte nás ohľadom dostupnosti.

Kurzy čínštiny v zahraničí

Ak sa prihlásite na EF jazykový kurz, čínština sa stane Vaším obľúbeným jazykom. Veľmi radi Vám pomôžeme s učením čínskeho jazyka alebo s jeho zdokonalením. Čas strávený v Číne bude fantastický, pretože ochutnáte to najlepšie miestne jedlo a uvidíte jedny z najzaujímavejších pamiatok na svete. Čínsky jazykový pobyt Vám dodá potrebné zručnosti v čínskom jazyku vo veľmi krátkom čase.

Kurzy čínštiny v zahraničí

EF Jazykový rok v zahraničí

16 + rokov
6, 9 alebo 11 mesiacov
Skombinujte odborné štúdium s cudzím jazykom a naučte sa plynule komunikovať v troch svetových jazykoch – staňte sa globálnym občanom.
Destinácia: Čína

EF Jazykové pobyty v zahraničí

14 - 25 rokov
2-24 ýždňov
Naučte sa jazyk rýchlejšie na EF škole. Vyberte si zo 10 jazykov v 50 destináciách. Kurzy začínajú vždy v pondelok.
Destinácia: Čína

EF Jazykové pobyty v zahraničí

25 + rokov
1-24 ýždňov
Naštartujte svoju globálnu kariéru s personalizovanými jazykovými kurzami v najväčších mestách sveta. Navrhnuté pre dospelých a profesionálov.
Destinácia: Čína

Programy podľa obľúbených destinácií

Čínština na jazykovej škole EF

Na jazykovej škole EF v Číne budete mať každý deň možnosť hovoriť čínsky počas rôznych bežných situácií. Naše jazykové kurzy čínštiny sú kombináciou výučby, cestovania a voľného času, vďaka čomu budete mať príležitosť hovoriť po čínsky s istotou.

Letné kurzy čínštiny

Letné kurzy čínštiny sú skvelá príležitosť na položenie základov pre čínsky jazyk. Čínština sa stáva veľmi dôležitým obchodným jazykom. V našom letnom jazykovom pobyte sa jazyk vyučuje v rámci vzájomnej komunikácie, takže sa budete domov vracať s tým, že sa viete dorozumieť čínsky.