GO Blog | EF Slovensko
Najnovšie správy o cestovaní, jazykovom vzdelávaní a kultúre od EF Education First.
MenuBrožúrka zdarma

Bezpečná angličtina aj počas pandémie

Bezpečná angličtina aj počas pandémie

Ak vás už nepresvedčili doterajšie skúsenosti z brigád, otázky personalistov na pohovoroch, či túžba kráčať chodbami vysnívanej univrezity, tak po niekoľkotýždňových lockdownoch a práci z domu hádam nikto nepochybuje o význame angličtiny. Online prenosy s ľuďmi v pobočke na inej strane zemegule alebo obľúbený seriál na netflixe, oboje išlo lepšie v anglickom jazyku. Možno ste si aj dali predsavzatie, že sa v angličtine zdokonalíte, ale uznávame, situácia tomu nepriala.

Certifikát bezpečnosti

Naše EF kampusy a jazykové školy v anglických destináciách získali od Svetovej rady pre cestovanie a cestovný ruch  bezpečnostný certifikát. To znamená, že hygienické štandardy sú na najvyššej úrovni, všetky opatrenia sa prísne kontrolujú a dodržiavajú a teda výučba na našich školách je bezpečná aj počas pandémie. Vyberajte medzi Londýnom, Manchestrom, Oxfordom a Brightonom s vedomím, že robíte niečo pre seba a zároveň sa správate maximálne zodpovedne.

Lepšie pracovné ponuky

Jeden starý vtip si na mušku vzal manželku bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa a na jej biednej znalosti angličtiny ilustroval, ako ďaleko sa dá dostať s pár anglickými frázami. My vám svadbu s americkým prezidentom negarantujeme, ale garantujeme výbornú angličtinu v bezpečnom prostredí. „Znalosť anglického jazyka nielenže výrazne zvyšuje šance na uplatnenie sa na trhu práce, ale často ju môžeme vnímať aj ako podmienku na kariérny rast,” dopĺňa Nikola Richterová, PR manažérka portálu Profesia.sk. Viac ako tretina pracovných ponúk na tomto portáli požaduje anglický jazyk. “Presne je to 36 percent. Ešte viac sa vyžaduje znalosť tohto jazyka v Bratislavskom kraji. Znalosť angličtiny je v Bratislave a okolí podmienkou v takmer polovici pracovných ponúk (48 percent),” uvádza Richterová.

Anglické destinácie počas leta

Jazykové školy EF pracujú s najmodernejšími technológiami, zamestnávajú lektorov s dlhoročnou praxou a môžu sa pochváliť tisíckami spokojných študentov po celom svete. Okrem reputácie a referencií teraz pod značkou EF nájdete aj zodpovedný prístup a certifikátom potvrdenú bezpečnosť. Ak plánujete toto leto vycestovať, nie je na čo čakať. Anglické destinácie patria medzi  naše najobľúbenejšie a rýchlo sa plnia nielen slovenskými študentmi.

Viac informácií o UK destináciach
Získajte najnovšie informácie o cestovaní, jazykovom vzdelávaní a kultúre v GO newslettriZaregistrujte sa

Chcete študovať jazyk v zahraničí? Objednajte si EF brožúru zadarmo

Zistite viac